Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak még olyan lányok, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan lányok, akik még 21 évesen szüzek?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, és már nagyon kínosnak érzem ezt, úgy érzem örökre az maradok. Mások akik hasonló helyzetben vannak, hogy viselik? És ha esetleg lenne is valaki, akivel megtörténhetne, nem tudnám elmondani...

2017. febr. 28. 00:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

ismerek ilyen lányt...

szerintem nem jó, hogy ennyire zavar téged...

pontosan mit érzel? mások véleménye zavar? vagy saját magadban bánt valami?

attól, mert szűz vagy nem lesz rosszabb a világ...

de ha annyira zavar keress egy megfelelő partnert aki elveszi azt...


24F

2017. febr. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 vagyok és szűz, szerintem is kicsit kínzó tud lenni olykor, de közben mindig eszembe jut, miért is nem feküdtem össze sekivel és ez megnyugatat.
2017. febr. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a helyzet sajna bár még csak 20 vagyok igaz engem nem sok pasi akar sajnos mert csúnya vagyok :(
2017. febr. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Ismerek én is egy csomó lányt

Az egyik barátnőm 24évesen esett át a tűzkeresztségen. Nem volt zakkant nem csúnya nem vallásos egyszerűen 24 éves korában találta meg azt akiben teljes mértékben megbízhatott. 23 L

2017. febr. 28. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Naive válasza:
100%

Az én szememben -és a generációmban messze nem vagyok ezzel egyedül- kimondottan előnyös ha a nő nem tapasztalt, netán még szűz is (legalábbis hosszú távú kapcsolat esetében). A "tapasztalt" lányok kisebb eséllyel hűségesek hosszú távon, esetenként passzívak, és önzők a szexben. Emellett számomra nagyon nem imponáló a tudat, hogy mondjuk már 10-en jártak ott előttem. Sokan jönnek azzal, hogy kell legyen a lánynak is tapasztalata, de ezt az én tapasztalataim egyáltalán nem erősítik meg. Jellemzően inkább a legtapasztaltabb lányok voltak a legönzőbbek, legpasszívabbak az ágyban. Szerintem a legtöbb a bizalmon múlik, hogy el tudja engedni magát mindkét fél, ne legyen görcs, meg pózolás egymás előtt.


Gúnyolhatnak a korodbeli lányok, gondolom főleg azok teszik, akik most a fütyikörhintán pörögnek, aztán egy részük majd csodálkozni fog 30 után, hogy "hova lettek a normális férfiak", mert a huszas éveikben alkalmazkodásról, kompromisszumokról nem sokat tanultak (de tán még főzni se), ellenben a kopásnak indult szépségük miatt az általuk megszokott kaliberű férfiaknak már nem kellenek hosszú távra, csak ingyen szexre.


Emellett szerintem a szüzessége talán a legnagyobb kincse egy nőnek, amit egy férfinak adhat, így szerintem jól tetted, hogy nem lőtted el méltatlan kapcsolatokban/helyzetekben. 33/F

2017. febr. 28. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Felesleges ezen görcsölnöd. Semmit nem von el az értékedből, sőt...
2017. febr. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
egyik exem 25 évesen velem vesztette el. nem volt ciki
2017. febr. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Feleségem 22, én 23 évesen vesztettem el. Mindkettőnknek a másik volt az első :)

Vártunk egymásra, nem akartuk csak úgy odaadni valakinek ezt az értékes kincset.

Igen kincs. Miért ne lenne az egy olyan világban ahol már 12-13 évesen lefekszenek egymással a tinik csak hogy nagynak tűnjenek?

Hidd el, ha megtalálod életed szerelmét, örülni fogsz, hogy meghagytad neki :)

2017. febr. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%

Szegény kérdező! Nyugodjék békében!


Tuti, hogy belefulladsz a rengeteg privát ajánlatba :)

2017. febr. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%

Vannak:)

Én egész jól viselem, nem görcsölök rajta.

Jó néha kínos tud lenni, de nem érdekel.

Csak azèrt hogy elveszítsem, nem fogok lefeküdni akárkivel. Addig is inkább haladok a céljaim felé, és nem gondolok erre.:)

Ne érezd kínosnak, valóban nagy kincs az ilyen manapság, de azért sokáig se tartogasd:)

És amelyik pasi lehurrog, azzal nem is érdemes foglalkozni. Csak magát minősíti azzal:)

2017. febr. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!