Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 23 cm-es pénisz megfelelő még?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 cm-es pénisz megfelelő még?

Figyelt kérdés
Sajnos/szerencsére ekkorával rendelkezem. Lányok nektek ez már túl nagy vagy megfelelő? Mit gondoltok róla? 21F
2017. febr. 26. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván, nagyon valós.. :D
2017. febr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akár elhiszed akár nem, valós. Nyilván álló állapotban ilyen hosszú..
2017. febr. 26. 15:10
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Hat..erosen ketlem, hogy valoban ekkora..nekem 22/5-os, es eleg nagy problemakat tud okozni, igen, sok csajszinak faj. De az evek soran megtanultam ugy hasznalni, hogy a "hatranybol" elonyt csinaljak es a nyelvemmel kezden a dolgot, amit ugy is imadok. Aztan ha kelloen hangulatban van a csajszi akkor mehet. Gyakorlas. 21/F
2017. febr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

Ha nem baj, fiúként írok:

Az itteni válaszok alapján egyénfüggő. Van olyan nő, akinek a 17-18 is már határ, de van olyan is, akibe a tiéd is csak harangozna. Legalábbis az ilyen kérdésekre nagyon vegyes válaszok szoktak jönni.


Egyébként neked még szerencséd van, mert max nam nyomod tövig. De ha soknak érzed, akkor nekem adhatnál belőle pár cm-ert! XD

Nekem sajnos csak 10-11 cm mereven, ami meg egyértelműen túl kicsi. :(

2017. febr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem már kicsit sok, tövig a kb fele ekkora megy maximum, szóval sok probléma lenne vele.
2017. febr. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igazából a vastagsága a lényegesebb mert úgysem tolod tövig.Bár gondolom ehhez a hosszhoz az sem lehet kevés.

#3 Azért ennyire ne irigykedjél arra az 1 cm-re. :D

2017. febr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok. Irigykedik a halal, van/volt mar ezzel is eleg gond :DD
2017. febr. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Kuldjetek mar rola egy kepet nem hiszem el h letezik ekkora :D..... max amivel talalkoztam 16cm volt es azis eleg nagy 19l
2017. febr. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2017. febr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!