Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi volt a leghosszabb idő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi volt a leghosszabb idő két párkapcsolat között az életetekben? Időközben volt szexpartneretek vagy bírtátok szex nélkül?

Figyelt kérdés
kort és nemet is :)

2017. febr. 25. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:

5 hónap volt a leghosszabb idő két kapcsolat között. És volt szexkapcsolatom az idő alatt.

29N

2017. febr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2 év volt a leghosszabb idő,de pont azért mert élni akartam kicsit ,tehát volt szexkapcsolatom!Igazábol én el sem tudom képzelni szex nélkül egy hétnél tovább :) 31/F
2017. febr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
közel 1,5 évig nem volt barátom, nem volt szex, csak csók más fiúkkal
2017. febr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2 év.. Nem volt semmilyen kapcsolatom 23 L
2017. febr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Talonban mindig volt valakim, így koplalnom sohasem kellett az elmúlt 42 évben. Volt azonban olyan, hogy annyira meggyötört egy szakítás, hogy évekig nem tudtam nőre nézni.

58F

2017. febr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3 evig voltam szingli a legelso kapcsolatom utan, kozbeb kavartam egy csavoval, de nem fekudtem le vele, mivel o nem taplalt irantam erzelmeket, csak en iranta es mert tudta mit erzek, igy nem engedtem neki hogy egy csoknal tobb legyen, ra 5 honapra jottem ossze a mostani parommal, 3 eve vagyunk egyutt lassanm
2017. febr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja utolso vagyok 21/N
2017. febr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

most lesz majdnem 2 éve, hogy szerencsére egyedül vagyok :) ez a leghosszabb időm eddig, az előzőnél max fél év lehetett. csak kapcsolatban szexelek. (vagy ott se)

23L

2017. febr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
imádom a büszke egyedülállókat... szerintem nekem sosem lesz már ilyen:) pedig szeretek egyedül lenni:)
2017. febr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!