Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan nők akik kicsinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nők akik kicsinek találják mellüket, megcsináltatják?

Figyelt kérdés

végülis ez a műtét már nem nevezhető kockázatosnak...


vagy beletörődnek, hogy ekkora és kész ?


2017. febr. 25. 11:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mikor nagy darab voltam is ugyan akkora volta mellem, mint most, nem hízok, nem fogyok belőle, de engem nagyon zavar, mert így is aránytalan vagyok. De nem nagyon tudom eldönteni, szeretném-e a műtétet. Ha nagyon természetes végeredménye lenne és nem lehetne ránézésből megállapítani, hogy szilikon, akkor simán belemennék, de... ahhoz olyan mell is kell, hogy ezt természetesen meg tudják csinálni és valószínűleg nekem nem olyanom van, így meg nem. :D
2017. febr. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem.

Inkább hízom kicsit, mellre is megy.

L22

2017. febr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én kicsinek tartom, de imádom így és mindig is szerettem:)
2017. febr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Kár lenne. Olyan helyesek a kis cicis lányok.
2018. jan. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem
2018. jan. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én gondolkozom azon, hogy felvarratom. Idegen testet semmiképp sem rakatnék be, maximum feltöltés jöhet szóba.
2018. aug. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem csináltatnám meg. 70B mellem van, nagyon vékony vagyok, szóval annyira nem is tűnik kicsinek. Nem tudnám elképzelni magam nagyobb mellekkel, nem tetszene. Egyébként biszexuális vagyok, és a kicsi melleket szeretem, a nagyok általában taszítanak. Mondjuk kipróbálnám, milyen egy szilikonmell tapintása, mert még nem volt hozzá szerencsém, de azok általában sokkal jobban néznek ki/kerekebbek/feszesebbek, mint a természetes nagy mellek.
2018. aug. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem épphogy A kosaras, sőt van hogy az is nagy rá. De nem csináltatnám meg. Elfogadtam magam így, akinek meg nem tetszik az így járt. 18/L
2018. aug. 14. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!