Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan nők akik kicsinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nők akik kicsinek találják mellüket, megcsináltatják?

Figyelt kérdés

végülis ez a műtét már nem nevezhető kockázatosnak...


vagy beletörődnek, hogy ekkora és kész ?


2017. febr. 25. 11:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%
Remélem hogy nem... A pici cici az ász :)
2017. febr. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Engem nem zavar, hogy kicsi így nem is csináltatnék műtétet viszont ha a páromat zavarja lehet nem is illünk össze annyira... Ha mást zavar keressen olyat akinek nagy a melle ha viszont tetszik neki akkor mindenki boldog :)
2017. febr. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha van pénze, megcsináltatja. Azért keresni ne kelljen.
2017. febr. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
remélem nem!
2017. febr. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Mikor híztam 10-15 kilót, a mellem is nőtt, nagyon zavart. Kényelmetlennek éreztem a hason alvást, a bőrápolást, mindent.


Ez segített abban, hogy ne akarjak nagyobb melleket.

2017. febr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nincs vonzóbb egy formás, apró mellu nőnél. :P Csak egy másik ilyen nő. :D
2017. febr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
75B-s cicim van. Eddig nagyon nagyon nem akartam elfogadni őket. Műtétet szerettem volna ezért is meg elég sok minden közbejött az életembe, betegség stb.., amivel úgy voltam hogyha szebbnek látom a cicimet (semmi problémám nem volt a testemmel ezen kívül) akkor jobban is fogom érezni magamat. Aztán volt egy pasi úgymond az életemben aki azt mondta nekem, ha szeretném csináltassam meg de, ő jobban szeretné ha maradna, neki így tetszettek, és az ő véleménye annyira megváltoztatt az én szemszögemet is, hogy letettem az egészről és elfogadtam magamat. Azóta nagyon hálás vagyok ezért és nagyon örülök hogy nem csináltattam meg. 21L
2017. febr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
20 éves koromban nagyon zavart...aztán most 40 évesen nagyon örülök, hogy ekkora van. Ugyanolyan mint 20 éves koromban. Ez is valami. Nem hatott rá az a piszkos gravitáció.
2017. febr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
I Love Enormous Tits & Big Ass!
2017. febr. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem. A mûtétnek mindig lesz kockázata, én megtartanám tényleg fontos helyzetekre, amikor egészségügyi okból van rá szükség. Továbbá szerintem nagyon csúnyák a mûtét utáni hegek a mellen, akkor már egy kicsi, de hegmentes mell sokkal szebb.
2017. febr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!