Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mire utal ezzel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utal ezzel?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, most kerültem be az egyetemre. Ma lesz egy buli. Az egyik lány aki szimpatikus, megjegyezte, hogy nagyon nagy kezem van, és milyen nagy ujjaim. Mondta hogy előny barátnőnek. Ezzel arra akart utalni, hogy le akar feküdni??

2017. febr. 23. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csak huncut modon csevegett. Lehet higy bejossz neki de nem biztos hogy dugni akar veled
2017. febr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Na figyelj kis koromba utáltam suliba járni, de most hogy ilyen dolgok vannak jobban várom már az egyetemet, ami jövőre lesz mint a Nyári szünetet Általános iskolába :D
2017. febr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy csak azt akarja, hogy jol megujjazd😆
2017. febr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!