Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hatékony megoldás lehet ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatékony megoldás lehet ez?

Figyelt kérdés

Korai magömlésem van, amit úgy próbálok orvosolni hogy elnyújtom a maszturbálást illetve szex előtt elélvezek. Engem ez nagyon elszomorít hogy csak így megy a szex. Páromat ez nem zavarja, ő ezt mondja..

28f


2017. febr. 22. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a párodat nem zavarja... neked így megy, akkor mi a gond?


Idővel meg fogod tanulni kontrollálni és már nem lesz gondod többé, emiatt ne szomorodj el.

2017. febr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek megy, genetikán, szexuális szokásokon és sok egyeben múlhat...

Ha keresgélsz a neten, találhatsz különböző praktikákat, gyógyszereket amik segíthetnek tenni ez ellen.


A személyes tapasztalatom:

Az első alkalom előtt én is féltem, hogy túl korán elélvezek de végül nem ez lett, sőt! Elég ritka hogy elélveznék, nekem ez ellen kell küzdeni.

Nekem az szokott segíteni ha elképzelem azt ami lent történik, vagy előtte jól felizgatom/felizgattatom magam. Próbáld ki az ellenkezőjét pl gondolj másra előtte, és alatta, csináljátok olyan pózban amilyenben nem látod mi történik, ilyenek.

Nem tudom segít-e neked, de azért egy próbát megérhet

2017. febr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!