Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Teniszkönyökre mi lenne a...

Teniszkönyökre mi lenne a hatékony és gyors megoldás?

Figyelt kérdés
Áprilisban teniszkönyököt állapitott meg az orvos! Irt fel 3 ampulla diprophos injekciót amiből az első ampullával rögtön be is adott majd egy hét mulva még egyet kaptam! Mivel látszólag tünetmentes voltam igy a 3.at nem adattam be és jó is volt kb 4-5 hónapig a könyököm. Mostanra megint fájogat bár nem olyan hevesen mint elöször,de megint úgy érzem hogy fáj! Tendoactive jó választás vagy mit javasolnátok ami gyors és tényleg hatékony?

2016. okt. 24. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy normális orvos! és ne hagyd abba idő előtt a kúrát, amit az orvos kiírt neked azt vedd/adasd is be! Nem véletlen! Elég egy apró megerőltetés a még nem épp könyökre és ott a baj! Használj fáslit addig, talán egy kicsit segít.
2016. okt. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem azért nem adattam be mert úgy tartotta a kedvem hanem mert az orvos mondta ha tünetmentes leszek akkor a 3. héten az utolsót már nem adja be! Mint fentebb irtam 4-5 hónapig jó is volt ,dolgoztam vele nehezebb fizikai munkát ill. itthonit is gond nélkül favágás stbi.. Mostanra viszont megint elkezdett fájni nyilván nem a 3. injekció kihagyása dominál hanem hogy túl erőltettem az izmaim munkám során. Olvastam más fórumokon hogy a Tendoactive kapszula sokaknak segitett igy arra lennék kiváncsi aki már használta hogy valóban jó és hatékony.Vagy épp meik lenne a jó megoldás pld: gyógytorna vagy fizikoterápia. Enyhitett a fájdalmamon a rozmaringos kenöcs is ill szedtem diclac-ot gyomorvédövel is de a diclac sajnos úgy érzem csak a fájdalmat enyhiti de a problémát nem szünteti meg. Fásli helyett vettem kimondottan teniszkönyökre könyökszoritót ami fixen tartja. Érzem hogy javul valamit és tisztában vagyok azzal is hogy lassú lesz a gyógyulás,igyekszem nem megeröltetni és tornáztatom is megfelelő határokon belül. Nos ha sikerült kilábalnom belöle akkor megirom itt milyen gyógymód volt hatásos,ha esetleg másnak is eme problémája akad akkor tudni fogja már mi a teendő.
2016. okt. 24. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!