Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ti is észrevettétek, hogy az...

Ti is észrevettétek, hogy az arcotok már nem olyan szép, mint amikor még nem kellett borotválkoznotok?

Figyelt kérdés

17 éves koromtól kezdtem rendszeresen borotválkozni, előtte csak ollóval nyírtam el egy-egy itt ott kinőtt hosszú szört, aztán az arcom egy télen az arcszesz miatt rettenetesen kiszáradt és hámlott. Ez után már borotválkozás után inkább krémeket használtam.

Aztán eljutottam oda ahol most a bőrön nagyon érzékeny lett, és állandóan piros kicsit nem írítált hanem alpból rózsaszínes, és tágak nagyok lettek a pólusaim egyre inkább hasonlít egy narancs felületére az arc bőrön .


Van valami megoldás, hogy újra szép legyen az arcom? Nektek mi vált be?



2016. szept. 1. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:
32%
Keress fel egy kozmetikust,nála lehet venni olyan arc krémet ami neked kell .
2016. szept. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
20%

Miért pontoztátok le? Egy kozmetikus igenis tud segíteni ilyen bőrproblémákon, férfiaknak is ajánlott ilyen esetekben benézni! De azért inkább bőrgyógyászhoz mennék, hátha valami komolyabb gond van, pl. nagyon vékony a hámréteged! Ha ez a helyzet, mosd kevesebbet, 2-3 naponta és jobb lesz!

Érzékeny bőrre tiszta, jó minőségű, 100%-os teafaolajat vagy olyan krémet ajánlok amiben van! Drogériákban kapható, 2000Ft feletti árban van igazi tiszta, az olcsók fel vannak ütve mű szaggal! :-D Nagyon jól fertőtlenít, tök sokáig elég egy kis üveggel, nem csíp, friss vágásba is lehet kenni (akár égésre is, gyulladásokra), nem bántja a sérült bőrt, helyreállítja a nedvesség hiányt! Mindenre jó, pont ezek miatt! Még szúnyogriasztónak, felmosni, dohos ruhákra, sebekre, penészre, egyes vírusokra, öblögetni, női bajokra odalenn, gombára is!

Allergén anyag, ezért kis területen teszteld le, ha bepirosodik ne kend magadra!!! Büdös is, bár én szeretem, mert emlékeztet a gyógynövényes cukorkákra! :)

A zöld, pumpás nor-ma-derm krém is nagyon jó pórusösszehúzó!

24l

2016. szept. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Baba arc csak pici gyerek,és öreg korban ,amikor már megint gyerek szinten leszel,akkor van .

Az ilyen bőr problémákat a kozmetikusok sokkal bővebben tanulják,a mester kozmetikusokról meg ne is beszéljek,mint a bőrgyógyász orvosok .A szépség ápolás nem a bőrgyógyászok területe .Ők is kozmiba járnak .

2016. szept. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!