Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Potencianövelő szer segíthet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Potencianövelő szer segíthet a jelenlegi helyzetemen?

Figyelt kérdés
Az utóbbi néhány évben nem igazán kívánom a szexet és erekcióm sincs úgy mint régebben. Időnként azért megkívánom valamilyen szinten. Egy XXL nevű szert már próbáltam de nem igazán vettem észre a hatását viszont vannak nála erősebbnek hirdetettek is. Sokak szerint csak Placebo hatás de én azért gondolkodok rajta.

2017. febr. 22. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy pusztán egy erekciótól növekedne a kedved is hozzá. Ez inkább azoknak van kitalálva, akik akarják, de fizikailag vmiért nem jön össze. Nálad 1 lépéssel korábbi a baj, te egyáltalán nem is akarod. Ez szerintem elme, illetve hormon szint alapján dől el. Lehet ha lenne partner, akit kívánsz, akkor ez magától megoldódna. Egyszerűen csak nem látsz benne izgalmi, v vágyakozó potenciált.
2017. febr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a potencia növelő szerek nem a vágyat növelik hanem a potenciált.

Vagyis ha te baromira vágysz a szexre és egész nap csak a szexen jár az agyad, akkor segítenek neked keménynek maradni.


Ha semmi késztetésed nincs, akkor bevehetsz bármennyi viagrát, nem fog segíteni, mert nem kívánod...


Amit tehetsz az a természetes megközelítés:

- sportolsz

- egészségesen étkezel (legalább pár napig, méregtelenítés stb)

- sok vizet iszol

- sokat vagy a természetben

- elfoglalod magad, nem otthon ülsz


általában ezek felpezsdítik az életet és beindul a csajozás vágy is.

Ne kapszulákkal kezdj!

2017. febr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézess egy tesztoszteron szintet! Lehet a béka segge alatt van.
2017. febr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ha nem is kívánod, az már gáz. Nekem sem áll fel mindíg, de azért napi szinten kívánom. Néha rásegítek egy kis kamagrával, de többnyire megoldjuk máshogy.
2017. febr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!