Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magyarországon is bejön a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon is bejön a legtöbb pasinak ha egy alapvetően vékony lánynak elég méretes de kerek feneke van?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, 13 éves korom óta az Egyesült Államokban élek és most fogok visszaköltözni Budapestre. Itt nagyon hódít az ilyen testalkat és sokan megőrülnek érte (szerencsémre:) )

Azt nem tudom hogy otthon ez most mennyire divat vagy mennyire népszerű a kicsit nagyobbacska hátsó :)



2017. febr. 21. 15:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Persze hogy bejon! :)
2017. febr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem többeknek bejön, én személy szerint jobban szeretem az arányos méretű, kisebb méretű feneket.
2017. febr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Picture? Amúgy tényleg kíváncsi lettem.
2017. febr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%

Akkor En kivetel Vagyok mert irtozom a nagy fenektol!

Az egybesult allatoknal persze hogy bejon mert egy elhizott disznok es hozza vannak szokva mert nincs mas valasztasuk..

2017. febr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
4-es te egy igazi címeres gyökér vagy
2017. febr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15%

Jajj,jajj!

Elnezest! Elb@ssssztham!!

Tudom itt nem a magan velemeny szamit hanem az amit kerdezo hallani akar es azt kell irnom amit az elottem szolok!


Akkor fussunk neki uja!


Igen nagyon szeretjuk itt magyarorszagon a nagy de kerek es formas feneku lanyokat , pont ugy mint a testverorszagunkban ahonnan majd haza koktozol kedves kerdezo! :)

2017. febr. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Nekem nagyon bejön. Ritka jó alak, mert a vékony lányok általában laposak elöl-hátul, a ducik viszont fenékre híznak.
2017. febr. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Kicsit off kedves 30 percent, de ennél idiótább szóviccet (egybesült állatok - Egyesült Államok) még a büdös életben láttam vagy hallottam.
2017. febr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
Ja a nem szócska lemaradt.
2017. febr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#4

Leírtam a kérdésben, hogy vékonyabb testalkatról van szó :)

Szóval szerinted azért népszerű ez a testalkat mert ott csak dagadt emberek élnek? (Ami egyébként nem igaz, mert itt is sokan figyelnek már a táplálkozásra, nem kell mindent elhinni amit hallasz) :)

2017. febr. 21. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!