Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Izgatnak a beteg, perverz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgatnak a beteg, perverz dolgok. Ez normális?

Figyelt kérdés
21 éves nő vagyok. Iszonyatosan felizgatnak a perverzségek. Pl. jelmezek,az alárendelt szerep és nem csak a szexben a való életben is olyanokhoz vonzódom,akik felettem állnak főnök ingben,tanárbácsi stb. Szeretem,ha nyalogatják a talpamat,fenekemet. Szeretem,ha ,,bántanak" azaz nem azt élvezem ha véresre vagyok verve,hanem az izgalmat és az adrenalint. Így nehéz lesz partnert találnom,aki valóban boldoggá tesz. Normális vagyok? Vagy keressek fel egy orvost?
2017. febr. 20. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

normális vagy

neked egy BDSM ben jártas partner kell aki ki tudja elégíteni a különleges igényeidet. van ilyen pasi csak nem mindegyik hirdeti!


L

2017. febr. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

Nézd, mindenkinek vannak vágyai. Neked ez, nekem pedig az, hogy férfi létemre nagyon szeretek női ruhába öltözni és nagyon jól esik, ha felcsatolhatóssal megdugnak, illetve ha erényöv van rajtam. Ezekre ne úgy tekints, hogy beteg vagy perverz dolog, amitől meg kell szabadulni. Szóval ne negatív tulajdonságod legyen. Inkább azt mondanám, hogy tanuld meg ezeket a vágyaidat a leendő párod előtt felvállalni, megélni, hiszen ezzel sokkal színesebbé és változatosabbá tehetitek a szexuális életeteket. Ha elnyomod magadban, akkor magaddal fogsz kicseszni, hiszen azt fogod érezni, hogy nem önmagad adod, feszültebb leszel, és erre a kapcsolatod is rámehet - ja, és az önbizalmadat is rontja, főleg, ha elhiszed, hogy te voltál a hibás.


23/F

2017. febr. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
1. Nem feltétlen kell jártasnak lennie. Ha megismeri a lány igényeit, utána együtt is kitapasztalhatják, mi jó neki.
2017. febr. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy vele egyedűl sajna engem is a vadabb szex izgat fel jobban! f
2017. febr. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell ide orvos, a lényeg, hogy ne csak és kizárólag ez tudjon felizgatni...egy megértő partner meg tudja adni, amit kérsz, csak fantázia, játékosság, akarat kérdése...de mindenképpen egy nyitott személyiség kell
2017. febr. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon érdekes igényeid vannak, és remélhetőleg nem egy újabb trollal találkozunk mai is itt a GYK.-n.:


"alárendelt szerep" vs. "Szeretem,ha nyalogatják a talpamat".

2017. febr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!