Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudnátok tippeket adni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tippeket adni, hogyan legyek őszinte ilyen vágyakkal és hogyan és hol nyissak a nők felé?

Figyelt kérdés

28 éves férfi vagyok, és "sajnos" eléggé vonz a BDSM a szexualitásban. Régóta informálódok és olvasgatok a témában, azon belül is az alárendelt szerep érdekel nagyon. Valamivel jobban izgat a lelki része, de a testi fenyítéseket is kipróbálnám, igaz a nagyon brutális dolgok nem vonzanak.


Leginkább a lábimádat, erényöv, fenekelés, alázás (főleg a kis pénisz alázás), kényszernyalatás, fejés, orgazmuskontroll érdekel, csak hogy pár dolgot említsek.


Viszont nem nagyon tudom, mennyire tartaná ezeket a vágyakat egy nő betegesnek, így nem is merek előhozakodni velük. Nyilván ezt nem az első randin fogja az ember tálalni, de tudom, a normáltól eltérő szexualitást elutasító nőkkel nem tudnék kibontakozni és boldog lenni.


Tudom, hogy van ilyen témájú társkereső, regisztráltam is az egyikre, de sajnos tapasztalataim szerint ott 90%-ban örömlányok hirdetnek. (Aki pénzt kér érte, akár van aktus akár nincs, az onnantól kezdve számomra hivatásosnak minősül.)


Ráadásul alkalmi/kötetlen dolgot is csak hosszabb, előzetes ismeretség alapján vállalnék be, amolyan baráti alapon, hiszen úgy gondolom ez a terület sokkal inkább megköveteli mindkét fél oldaláról a rendíthetetlen bizalmat és a kölcsönös tiszteletet. Lehet tévesen hiszem, de ez a véleményem.


Milyen körökben keresgéljek? Hogyan nyissak/beszéljek erről úgy, hogy ne legyen elrettentő?


Segítőkész, normális válaszokat várnék! Köszönöm!



2017. febr. 19. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg facebook? Nincsnek ilyen csoportok? Csinálhatnál külön profilt erre.


De amúgy meg élőben nyilván kockázatokat kellene vállalnod. Ami ezzel a természettel, gondolom nem olyan könnyű.


Esetleg normál párkeresőn kiírod mi van. Fénykép nélkül. Hátha valaki keres erre. És ha ír küldesz neki képet.

2017. febr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, ilyen latexes partyk régebben voltak. Lehet ilyen irányba is keresgélhetnél a google-ön.
2017. febr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi a bajod az örömlányokkal? Megkapod amit akarsz, csak fizetned kell érte. Legalább ha találsz ilyen privát lányt, nem dermedsz le, tudod, hogy mi lesz.
2017. febr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igaz, nem a kérdező vagyok, de az a baj az örömlányokkal, hogy már minden ilyen oldalra odapofátlankodnak mint valami porszívóügynök az oldalak adminjai meg engedélyezik nekik vagy szemet hunynak mert nekik meg abból van pénzük ha vannak nők, mert akkor regisztrálnak a férfiak is.


Ha csak az ingyenes lányok lennének, akkor lenne összesen az egész országban olyan 2-300 lány meg 100 000 férfi.

2017. febr. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!