Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kipróbálnátok egy roma lánnyal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kipróbálnátok egy roma lánnyal?

Figyelt kérdés
Na szóval, eg, szakközépbbe járok egy cigány lánnyal. Normális, tiszta, és igen szép is. Viszont mielött jönne az előítélet, dolgosak, az édesapja sebész, az édesanyja pedig fodrász. Nos, jóba lettünk, és azon gondolkoztam hogy meg kéne dugnom, mivel a lehetőségem megvan rá. Mit gondoltok?

2017. febr. 15. 22:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
némelyikük elég jó az ágyban,félvér barátnőim voltak már párszor,kérdés hogy jössz ki a családdal,nekem 50-50 volt jó is és rossz tapasztalatom is ezen a téren,egyébként meg semmi baj velük ,egy dologra vigyázz (itt most nem arra gondolok hogy csak gumival szexelj velük,mert fúj,mert ez egy baromság!) de az tény hogy egy roma családban a gyerek az gyerek! És szent! Tehát ha te még nem akarsz gyereket akkor figyelj oda,mert ha teherbe ejted ,ha másért nem is de a család nyomására biztos hogy nem fogja elvetetni! ez úgy erős 95%.
2017. febr. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Ember te nem szégyelled magad?? Neked ennyit jelent ez a lány? " meg kéne dugnom"?? örülj neki, hogy találtál egy ilyen roma lányt aki mellesleg jó családból származik ( és itt nem az anyagiakra gondolok), mellesleg a roma lányok nagyon háziasak, te meg itt a dugásról beszélsz?? mikor majd ő szeretné és úgy látja, látjátok , lefeküdtök egymással, de nem hinném hogy ez ide való téma. A másik az, hogy szereted e ezt a lányt, mert a romáknál nem szokás szenvedélyből együtt lenni, nagyon sok úgy gondolkodik, hogy az első barátja lesz egyben az utolsó is. Sok ember ítélkezik, talán okkal, de a romáknál a szeretet sokat ér, csak néha nehezen mutatják ki . De visszatérve, ezt ti magatok döntsétek el, hogy szeretnétek e vagy sem, és ne egy vadidegen véleményére adj.
2017. febr. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Miért ne?
2017. febr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
36%

Most a megkéne dugni részre nem reaglok, de a romára igen :)


sokkal jobb egy roma csaj az ágyban és én előbb járnék roma csajjal mint fehérrel.

Legyen az 1éjszakás vagy komoly kapcsolat vagy bármi.


Eddig az összes roma fényévekkel jobb volt az ágyban!!!! Meg szebbek is! Izgató a sötét ajkú puni meg a fekete szeműk.


Jó nagy mázlista vagy, de hogyha gondolod megdugom én helyetted, akár minden este is :)

2017. febr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!