Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány éves korig szexel az ember?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korig szexel az ember?

Figyelt kérdés
az idősek hány éves korukig szexelnek? vannak itt idősebbek akik nyilatkoznak? és miket csinálnak? és hogy? örülnék ha kort is írnátok.(sajátot és a partnerét is)

2017. febr. 14. 00:55
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Rövid az élet, hosszú a sír, Mindenki b..sszon ameddig bír.
2017. febr. 14. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az attó lfügg van e partner hozzá, libido no meg egészségügyileg kivitelezni tudják e így elvileg akármeddig.:)

Ismerek 64 éves aktívat is de ritkábbak ugyan de van még 80 fele is boldog pár.

2017. febr. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Én kb. "delelőn" vagyok ( remélem) és persze még igen...de ami a lényeg: megboldogult öregapám 84 éves korában még a dokival akart feliratni gyógyszert, hogy jobban menjen...:-)). A dokitól tudtam meg, köpni- nyelni nem tudtam...
2017. febr. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Amíg él :-P Ismerek 70 feletti nőt és férfit is, akiknek aktív szexuális életük van. 60-70 közöttieket simán megtalálsz szexpartner keresőkön és képzeld szexpartnert keresnek :-D Nekem is volt már 60 feletti partnerem is.
2017. febr. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
A faterom, most 68, anyám 71. A minap kaptam rajta véletlenül őket. Kellemetlen volt.
2017. febr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én remélem, hogy életem végéig fogok szexelni. Most 48 vagyok ugyan még csak, de napi szinten szexelünk. És már várom, hogy nyugdíjasok legyünk, mert akkor még ráadásul rá is fogunk érni.
2017. febr. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66 és fél vagyok, nincs problémám a 48 éves nőmmel.
2017. febr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#7: Az egy jó kor, az én barátnőm is 48 :-D


42/F

2017. febr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg a férfi holtáig férfi marad. Más dolog, hogy egyes statisztikák szerint a mostani egészségtelen életmód következtében a pasik fele 40 fölött merevedési zavarral küzd. A nőknél (ugyancsak elvileg) az 50-es évek elejére köszönt be a menopauza. Elvileg, mert volt szeretőm, aki 42 évesen adta be a kulcsot.

A feleségemmel 52 éves koráig naponta szerelmeskedtünk. Utána már csak hetente tudtam meghozni a hancúrkedvét.

De én is ismerek olyan hetvenes párokat, akik szexszel "hetvenkednek".

2017. febr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!