Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a pasim akkorát élvez,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasim akkorát élvez, hogy fáj neki az normális?

Figyelt kérdés
Elég gyakori eset ez nála..Azt mondja olyan nagyot élvez, hogy már fáj.De ettől függetlenül nagyon jó volt neki.Ez mitől van?Nem állhat valami betegség a háttérben?Vagy ez férfiaknál előfordul?

2017. febr. 13. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor szokott fájdalmas lenni, ha erős izgalmi állapotba kerül, de nem történik orgazmus. Ez eddig ismert tény volt a férfiaknál. De hogy akkor legyen fájdalma ha elélvez, ilyet még sosem hallottam...
2017. febr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Normális mivel annyira sok jön ki illetve olyan nyomással hogy fáj pl akkor ha már jó ideje nem masztizott,szexelt vagy esetleg az olyannál ahol elvan húzódva az elélvezés azaz mondjuk pl veri 5 percig de nem élvez el aztán félig meddig lelankad megint veri..stb és a végén ha elélvez fájdalmas lesz. Én nálam így szokott lenni.
2017. febr. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

3.

Tegnap a 4. Szex utan fajt neki az elvezes..

2017. febr. 13. 15:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csoda hogy életben volt még. :D :D :D
2017. febr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Birja a strapat.fiatal ☺
2017. febr. 13. 21:21
 6/8 anonim válasza:
Vagy "csak" prosztatagyulladása van.
2017. febr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó jól mondja. Amikor nekem mellékhere gyulladásom volt, akkor fájt ha elélveztem. Verje ki egy fehér zsepibe és nézze meg, hogy nincsenek-e benne barna darabkák!
2017. febr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem szoktak barna db-kak lenni benne...
2017. febr. 15. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!