Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, csajok ez titeket izgatna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, csajok ez titeket izgatna vagy zavaró?

Figyelt kérdés
Hogyha olyan pasival találkoznátok akinek az átlagosnál sokkal több spermája jön és imádja, hogyha orálisan extrém sokáig és durván-keményen kényeztetik. Eddig a legtöbb az 2,5óra volt egyfolytában(2nő csinálta felváltva) és a végén már fájt a farkam meg másnap alig tudtam hátrahúzni a fitymát de csodálatos érzés volt. A keményebb alatt azt értem, hogy golyót szopva, meg makkot harapva, fogazva, a fitymát erősen hátrahúzva, stb.

2017. febr. 12. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan nagy cucc. Ha parom ezt kerne megteszem. En ennel durvabbakat kerek. Privit nem olvasok nenis irjatok
2017. febr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 30 percre vagyok hitelesítve.
2017. febr. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Imádok szopni, de azért a két és fél óra az már kicsit sok lenne. A többi nem para, ha az illetőnek ez kell, ám legyen.
2017. febr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval. Én is szeretem nagyon csinálni, és a sok sperma sem zavar, sőt, inkább megerősít a végén, hogy valószínűleg jól tettem a dolgomat. :) De azért a 2,5 óra így elsőre elég rémisztően hangzik, már a gondolatától megfájdult a szám, meg kiakadt az állkapcsom. :D
2017. febr. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha ennyire sok a 2,5ora: Mennyire zavarna titeket, ha a pasi azt kerne legyen még ott egy csaj és vele ketten cumiznátok?
2017. febr. 12. 23:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Pej paripa pömpölője neked, fiacskám.
2017. febr. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát izgatni nem izgatna semennyire. meg tudod mikor csinálnám én 2 órán át... pff
2017. febr. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!