Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mennyire zavar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire zavar titeket az, ha az orális szexet a nő inkább csak adni szereti?

Figyelt kérdés
Kapni már kevésbé, de, persze, ha a partnert ez nagyon izgatja, nem tiltakozik ellene, de kevésbé élvezi, mint ha ő kényeztethetné a párját.

2017. febr. 8. 19:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Persze, hogy a sok önző fa$z elfogadja xD

"Áomnő" meg "kell egy ilyen lány".... Magyarán ezek csak hátradőlve akarják élvezni a szopást, hogy ne kelljen cserébe nyalni. Agyam eldobom...

2017. febr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Miért lenne baj, ha hátradőlve élvezik a sz.pást, hisz pont ez lenne benne a lényeg.


Engem nagyon izgat, ha látom, hogy a párom mennyire élvezi, amit csinálok és nem várok érte cserébe viszonzást, van, hogy szinte csak ettől el is tudok élvezni...


Itt a kérdés az volt, hogy ezt, mennyien tolerálják, ha a nő nem élvezi vagy nem gyakran igényli, ha őt kényeztetik...


Nem kell itt azokat a férfiakat bántani, akik élvezik ezt.


Akkor, lehetne sok nőt is bántani a te gondolatmeneteddel, hiszen mennyien vannak, akik elvárják, hogy orálisan kényeztessék őket, de nem viszonozzák vagy nem élvezettel teszik. Annak sem sok értelme van szerintem...


Ezért gondolom, hogy egy párkapcsolatban fontos, hogy szexuális téren is meglegyen a kellő összhang, különben nem működik. Persze nem csak a szex az alapja, de az egyik legnagyobb mozgatórugója egy jól működő párkapcsolatnak/házasságnak.

2017. febr. 9. 10:24
 13/18 anonim ***** válasza:
Ez pontosan így van
2017. febr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én felvállalom, hogy engem nem izgat fel a nyalás, ezért nem is csinálom, csak ha kéri a partnerem.

Ha ciki, ha nem.

Azt viszont természetesen szeretem, ha engem kényeztetnek, világért se utasítanám vissza!

Viszont nem is kérem ha a partnerem nem szeretné önszántából csinálni...

31/F

2017. febr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Jó olvasni hogy a legtöbb kapcsolatban nincs ezzel gond,nálunk sajna nem így van.

A párom szereti ha nyalom de vissza adni már nem nagyon,most már ott tartunk hogy nem is fogadja el a nyalást nehogy vissza keljen adni,pedig én még így is csinálnám neki.

Van mikor csinálja nekem is,de látom rajta hogy nem nagyon izgatja fel hogy én élvezem,inkább úgy tűnik hogy minél hamarabb leakarja zavarni.Ezért én már az utóbbi időben nem is kérem,csak aktus van.

2017. febr. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Exemmel pont ellenkezőleg volt. Elvárta anyalást, de szopni azt nem.

Amikor meg rendes dugás lett volna, akkor meg csak elterült, és várta a csodát...

2017. febr. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Utolsó: Pont az egyik exemnek való lett volna a csaj xD

Neki ez volt a szex. Feküdjek, kinyal, majd beteszi, én ne csináljak semmit, ne is érjek hozzá, majd ő tudja... hát nagyon izgis volt xad

2017. febr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

16!


Volt egy ilyen excsajom :D Nyalás elvárás, lehetőleg gyakran, de ő nem kapja be, mert az megalázó, meg egyéb baromságok. Pedig rohadt jól nézett ki :P

2017. febr. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!