Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mennyire zavar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire zavar titeket az, ha az orális szexet a nő inkább csak adni szereti?

Figyelt kérdés
Kapni már kevésbé, de, persze, ha a partnert ez nagyon izgatja, nem tiltakozik ellene, de kevésbé élvezi, mint ha ő kényeztethetné a párját.

2017. febr. 8. 19:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem zavarna
2017. febr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A többséget a fordítottja hidd el, hogy sokkal jobban zavarná....
2017. febr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem zavarna bár én szeretem viszonozni;)
2017. febr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Imádnám!
2017. febr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Dehogyis zavarna!!!!!
2017. febr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Engem zavarna! Számomra adni szinte nagyobb élvezet, mint kapni! Biztos igyekeznélek meggyőzni róla, hogy neked is jól tud esni és egy idő után már szükséged is lenne rá! :-)

Persze ha néha, csak úgy spontán részesülnék benne, azért nem dőlne össze a világ! De az biztos, hogy a következő alkalommal én lennék, aki váratlan meglepetést szerez neked! ;-)

2017. febr. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 mikeXxX ***** válasza:
Zavarna főleg azért mert idáig bárkinek adtam ő csak még többször akarta :D !
2017. febr. 9. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Kell egy ilyen lány
2017. febr. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Engem rohadtul zavarna, annyira nem igénylem az orális kényeztetést kapni, viszont adni elengedhetetlen számomra.

25/F

2017. febr. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi válaszaitokat!


A kérdést egy baráti társaságbeli vita eredményezte, ahol az orális szex volt a téma. Nagyon sok ellenérvet hallottam és a barátok, azon a nézőponton voltak, hogy nem nagyon tolerálják, ha a nő nem szereti kapni, illetve, hogy a nők körében szinte mindenki szereti és el is várja.


Ez elgondolkodtatott, hogy a mostani párommal csak szerencsém lenne?


Nyilván egy jó 69-ben mindig benne vagyok, hiszen akkor élvezhetem én is a páromat és akkor leginkább, csak arra figyelek, amit én csinálok és akkor már nyilván eléggé izgalmi állapotban vagyok és van, hogy élvezem...

Egyszer- egyszer bevezetésként előfordul, hogy ő kényeztet engem, igaz nem csinálja rosszul, de nem igazán szeretem, vagy nem tudok általa elélvezni.


Lehet, hogy az eddigi rossz tapasztalatok miatt van és vele majd jobban fogom később élvezni, ha ő ad, de egy kicsit aggasztott a téma.


De a válaszaitokat olvasva, azért van, aki ezt elfogadja, ha a nő jobban élvezi, ha adhat.


Köszönöm! :)

2017. febr. 9. 10:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!