Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Neked mitől lesz jó a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked mitől lesz jó a szex egy férfival?

Figyelt kérdés
30 éves férfi vagyok és hölgyek véleményére, tapasztalatira lennék kíváncsi.

2017. febr. 7. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Attol h a parommal csinalom :D

Vele azert jo mert 4 ev utan is minden nap egyre inkabb vonz testileg is. Ferfias. Nem egy nudli fiatal.

Eros es az en kereseimnek eleget tesz.

Megtanulta h en hogy szeretem. jo, mert neki nem.lankad aznelso utan. Ha kell 3 oran at all neki es kepes akar 5x is elmenni egymas utan. Ugyeskezu es es erdeklodo. Neki semmi se ciki a kapcsolatunkban es agyban.

Tudja hogy nalam a kis nem az egy nagy igen. En igy szeretem es megszokta. A fejem a parnaba nyomja es ugy dug meg ahogy neki jol esik. Nekem meg igy esik jol.

Ha nagy ritkan meg romantikus szexet akarok akkor ugy simogat mint egy kiscicat. Es puszilgat.

2017. febr. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Es bocsi a gepelesert. :D
2017. febr. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Es a szex utani idoszak se mindegy. A labmasszirozas es a kajcsizas kozosen alap. Aztan johet a kovi menet.

Remelem sose valtozunk meg

2017. febr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Magától a személytől. Attól, hogy azzal csinálom, akit szeretek. Illetve nekem nagyon fontos, hogy a férfi ne csak magával foglalkozzon, hanem figyeljen oda rám. Legyen kedves, türelmes, odaadó. 25/L
2017. febr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy nem csak a saját kielégülését helyezi előtérbe, és nem a maszturbálciós segédeszközének használ 23 L
2017. febr. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A másik személye kiváltotta vonzalom az alap.

Aztán az, hogy odafigyelünk egymás igényeire.

Új dolgokat próbálunk ki, nyitottak vagyunk a másik ötleteire, nem erőszakolunk rá semmit a másikra amit az nem akar.

Nekem a kicsit durvább jön be, de mivel a párommal csinálom van benne gyengédség is bőven. Tökéletes elegy számomra.

2017. febr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kölcsönös odafigyelés, megfelelő technika (orállal együtt), kielégülés.
2017. febr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
attól, hogy úgyse lesz jó
2017. febr. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

- nem kell órákis szenvedni, hogy felálljon neki, hanem hamar "topon" van (exnél volt, hogy félórát csak vele foglalkoztam, de akkor sem állt, vagy lekonyult pillanatok alatt)

- nem lankad le, amint abbahagyom a kényeztetést

- nem zavar, ha esetleg hamar elsül, de azért ez inkább a ritka esetek közé tartozzon

- örülök, ha bír második menetet is (a párom hálisten simán) kis pihi után

- ne erőszakoskodjon, és ne erőltessen rám olyat, amit nem akarok (orál, anál, fogibogyó)

2017. febr. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!