Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan ujjazam meg a baratnome...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ujjazam meg a baratnomet, hogyan a legjobb?

Figyelt kérdés
Nemsokara atjon a baratnom, es megakarom ujjazni. Meg szuz, egyszer se ujjazta meg magat eddig. Az lenne a kerdesem, hogy ti h szokatok csinalni? Fekudjek melle, es nyuljak le, vagy a labai koze fekudjek, es ugy? Hogy szoktatok?

2017. febr. 5. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az is fontos részlet lenne, hogy csináltad már-e egyáltalán mert elég bátortalan ez a kiírás. Mindkettő jó, de ha már a lába közé kerülsz illene nyalni is nem csak ujjazni mert úgy sokkal de sokkal jobb érzés. Az viszont elég aggasztó, hogy sose próbálta ujjazni magát. Ha nagyon az elején jártok a kapcsolatnak akkor elég ha csak mellette fekszel és úgy próbálkozol, úgy valamennyire ingerli a kezed a csiklóját is ujjazás közben. Tapasztald ki mi fér bele barátnődnél, figyeld a reakcióit ha már kérdezni nem lehet mert nem tudja hogy szereti.
2017. febr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem csinaltam meg, baratnom meg nem eppen idos, eletkort nem irok. Szoval a lenyeg h valosziuleg le is fogunk fekudni, mert mondta h akarja nagyon, csak en azert elotte inkabb megujjaznam vagy valami h kitaguljon valamennyire..
2017. febr. 5. 16:06
 3/8 anonim ***** válasza:
33%

Ha a korát se mered elárulni, akkor inkább hagyd. Én kb. 11-12 éves koromtól kezdve már maszturbáltam, szóval inkább előbb ismerje meg a saját testét a barátnőd, legyen tisztába, meg te is az alapvető dolgokkal, mert ha még azt sem tudod, hogy milyen előjátékot vonultass fel, akkor te is baromi tapasztalatlan vagy!

Egyébként natúrba megujjazni egyáltalán nem jó, előtte orálisan vagy kézzel a csiklóját ingerelni, közben nyálazni, az ujjadat is, hogy síkos legyen és majd akkor sokkal könnyebb dolgod lesz.

De én inkább azt mondom, hogy a szexhez nem elég az, hogy beindultak a hormonok, vagyis nektek még nem kéne együtt lennetek!

2017. febr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
K***a okos vagy #3-mas mondhatom.. Attol meg h nem mondtam vmit az nem azt jelenti h nem igaz. Masreszt nem tudom honnan vetted h csak szimplan megujjazni akarom, es h elotte nem vezetem fel, nem vagyok gyoker tudom ezeket. Ugyh tartsd meg az okoskodasaidat es huzz innen ha nem tudsz okosat mondani, csao:)
2017. febr. 5. 18:11
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Nem, nem vagyok okos, csak tapasztalt, veled ellentétben!

Mert ha te annyira tapasztalt és jó lennél, akkor fel sem tetted volna ezt a kérdést. Mert akkor tudnád, hogy mit hogy csinálj.

Amúgy leírtam, hogy mit hogy csinálj.

De ha már a korát sem mered leírni, akkor azért el kéne gondolkozni.

Mert ha egy 15-16 éves lányról beszélünk, annak miért nem írhatnád le a korát? De nyilván még ettől is fiatalabb, szóval innentől fogva nem én vagyok az okos, csak mondom, tapasztaltabb. Jóval, mint te!

Meg aztán te sem lehetsz több 18-nál, szóval ahelyett, hogy valakit leokoskázod, meg kiosztod, inkább talán el kéne gondolkozni azon, amit leírt!

2017. febr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Vagom, a kerdesre a valaszt koszonom, de a szemelyeskedes egysltalan nem erdekel
2017. febr. 5. 19:00
 7/8 A kérdező kommentje:
egyebkent 16/F, 16/L, csak a tema 18+ azert nem irtam
2017. febr. 5. 19:01
 8/8 anonim ***** válasza:

Tehát gyakorlatilag tök tapasztalatlanok vagytok mindketten.

És nem személyeskedtem, csak leírtam, hogy miben látom a hibát. Mert a kérdésedből totál az jött le, hogy semmi tapasztalatod nincs, és azt sem tudod, hogy hogy állj neki. De a lány még gyakorlatilag azt sem tudja, hogy magának hogy okozzon örömet, akkor meg még nehezebb dolgod lesz, ezért írtam le, hogy mit hogyan csinálj.

De tudod, szokták mondani, akinek nem inge ne vegye magára.:)

És a barátnőd se legyen olyan türelmetlen, előbb tapasztaljátok ki egymást, sőt, előbb saját magát, aztán akarjon szexelni. Ne fordítva! És ez nem bántás, csak egy jó tanács!

2017. febr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!