Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25-30 év körüli férfi érintetl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-30 év körüli férfi érintetlenül az béna/lúzer?

Figyelt kérdés
Ez a lány barátaimtól hallottam, de ők nem tudják hogy nem szexeltem még lánnyal soha.
2017. febr. 4. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Párom 24 évesen velem vesztette el. És egyáltalán nem volt béna az ágyban. 23 L
2017. febr. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi! De ez nem olyan megnyugtatás akar lenni? Ezen az oldalon a fizikai munkásra mondják hogy optimális, minek diploma!? Meg a kis péniszű férfiaknak hogy az 16 cm átlagos!? Nem arra megy ki a játék hogy megnyugtatják a lelki sérülteket?
2017. febr. 4. 11:58
 3/10 anonim ***** válasza:
~14cm az átlag.
2017. febr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
14? Jaj most ne menjünk ebbe bele ez nem olyan kérdés! 16 cm európai átlag, de mit számit? Nekem majdnem 20 cm van még se kapok csajt. Mert macis vagyok és a trend a 60 kilós pasik. Mindenkinek az kell.
2017. febr. 4. 12:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Te vagy az Olivér?
2017. febr. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Figyelj, én pár éve sajnáltam, hogy egyetemre jártam és lediplomáztam, mert nem lettem tőle előbbre. Arra gondoltam, valami fizikai munka mellett hobbiként foglalkozhatnék azzal, amit egyetemen végeztem. De utána megtaláltam egy jó módját annak, hogyan tudok nagy hasznot húzni magamnak, hogy egyetemen tanultam azt, ami érdekel, és végül nem bántam meg. Fizikai munkás vagy nem, mindegy, azt csináld, ami érdekel. Ha annyira érdekel, mélyedj el benne, doktorálj, ha pedig a fizikai munka felüdít, csináld azt! Hogy ki mit gondol, az az ő dolga.

Egyébként, a lány barátaid szerint én is lúzer lennék, de kicsit más az én életfelfogásom, mint az övék, és egyébként vannak olyan dolgaim, amikért ők irigyelnének engem. Na, ennyit a lúzerségről.

Fejleszd magas szintre azt, ami a hobbid és nyerj rajta sokat, utána mondják majd a nagyokosok, hogy lúzer vagy.

2017. febr. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

20 centi, lol. :'D


Ezen pár mondatod után, azt javasolnám:


1. Nőj fel!

2. Adj le pár kilót!

2017. febr. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az a majdnem 20centi azt jelenti hogy 15? Csak mert 15től kerekítünk fölfele. :D
2017. febr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem! Nekem valóban annyi! Mit kell ezen fennakadni? Tehet róla a rák hogy a többségnek kisebb van! Semmire nem megyek vele mert 90 kg vagyok nem 60 amire a lányok izgulnak.
2017. febr. 5. 08:46
 10/10 anonim ***** válasza:
És így nem kapsz nőt???
2017. febr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!