Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak? Korai magömlés.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Korai magömlés.

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy mostanság alig birom az ágyban, amig tart az előjátèk minden okès ès amint beteszem kb 15 másodperc ès elmegyek... Barátnőmmel megbeszèltük ő biztat ebben de èn nagykn cikinek èrzem.. Mert tènyleg ott kezdődnek a gondok hogy beteszem elkezdjük csinálni ès vège..

2017. febr. 2. 18:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
még fiatal vagy ,minél többet csinálod annál jobb lesz
2017. febr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ezért találták ki a második és esetleg harmadik menetet.
2017. febr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ne masztizz annyit
2017. febr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Utána egyből ismètlünk..akkor már jól megy de akkor nem áll annyira mint az elsőnèl.. Egyèbkènt 18/F. Nem szoktam magamnak csinálni.
2017. febr. 2. 18:38
 5/15 anonim ***** válasza:
Ő az első barátnőd?
2017. febr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Madzaggal tekerd körbe a farkad
2017. febr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem.. Ès ez a gáz hogy mással legalább fèl órát birtam.. Mikor elveszitettem akkor gyorsan elmentem utána jobb lett majd hirtelen megint szar utána előző barátnőmnèl kb átlag egy órát csináltuk. Mostmeg nagykn gáz.. Bár mikor eloször csináltuk ez törtènt ès azóta fèlek meg izgulok es ráparázok a dologra.. De nagyon zavar ez engem
2017. febr. 2. 19:07
 8/15 anonim ***** válasza:
Kérdezőnek: Az utolsó bejegyzésedben van a lényeg. Én is tapasztaltam már, hogy egyik lánynál nincs gyorsaság, tudtam magam irányítani, szinte addig nyújtottam, ameddig akartam. Másik lánynál szinte nem tudtam visszatartani, tök hamar elmentem. Úgy látom, nem csak tőled függhet a korai magömlésed, valamilyen módon a lány mérete vagy szűkössége, is hozzájárul a problémához.
2017. febr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ès mit tudnèk ellene tenni?
2017. febr. 2. 19:18
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem sikerült.
2017. febr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!