Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek? Ez igy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Ez igy nem korai? Vagy már igy is sokat toltük?

Figyelt kérdés
idén leszek 18 barátom szintén január közepe óta járunk és nagyon szeretem. eddig nem került szúba a dolodg, de hétvégén itt alszik nálunk.mostanra jutottunk elé oda h a következő lépés a szex. szerintetek nem korai? vagy csak én vagyok ilyen maradi? kérlek ne cikizzetek halálra koszi

2017. jan. 3. 21:07
 1/6 RRR ***** válasza:

neked kell ezt érezni

ha kívánod,itt az idő

ha nem,akkor nem

2017. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csináljátok nem korai! :)
2017. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a barátnőmmel már 3 hónap után kezdtem a pettinget minden, most 5 hónap után a szex majdnem mindennapos
2017. jan. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha jól értem egy éve jártok már. ha készen álltok rá csináljátok ha nem akkor még várjatok . nektek kell éreznetek. ha eddig kibírtátok akkor már ráértek vele ne siessétek el.

mi másfél évet vártunk vele petting volt de én fiatal voltam és féltem +közben távkapcs is volt .

de cikinek ne érezzétek!


22L

2017. jan. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha vonzódtok egymáshoz, vágytok egymásra, akkor csináljátok nyugodtan! Abban az esetben szerintem egyáltalán nem korai.
2017. jan. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem kor függő, és nem is a kapcsolat hosszúsága szabályozza. nektek kell érezni. félni ne féljetek, új dolog lesz. a bénázás benne lesz a pakliban, előbb vagy utóbb túl esik rajta (általában) mindenki. én 18 voltam mikor lefeküdtem az akkor 22 éves barátommal 3 hónap után. a mai napig akadnak bakik.. másrészt írtad h: "mostanra jutottunk el oda h a következő lépés a szex." ha te is erre a döntésre jutottál, mire ez a kérdés? nem kell féli, de védekezni igen!
2017. jan. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!