Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ötletek, hogy hogy bírhatná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötletek, hogy hogy bírhatná tovább a barátom a szexet?

Figyelt kérdés

31 éves, másfél éve vagyunk együtt. Eleinte még pózváltásokkal próbálta elhúzni, de mostanra már az sem működik - nincs rá idő. Én rádául általában nehezen élvezek el, ezért általában kézzel/szájjal kielégít engem, majd utána beteszi. Nem tart tovább kb 5 percnél. Arról meg szó sem lehet, hogy én is kényeztessem, hiába indulok be tőle - legutóbb megengedte, pár percig csináltam neki, majd ezután maga az aktus jó, ha fél percig tartott. Ennyi idő alatt meg nehezen lehet pózt váltani.

Van valakinek esetleg hasznos tanácsa?


2017. jan. 31. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ez olyan egyszerű volna, akkor mindenki lepedőakrobata volna, nem gondolod? Egyébként vannak technikák. Van akinél beválik van akinél nem. Például röviddel a fehér hadsereg támadásba lendülése előtt a makk alatt el kell szorítani golyós tollat.
2017. jan. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valami speckó gumi, pl Durex Extended Pleasure? Esetleg, ha még nem próbáltátok, és nincs semmiféle érzékenységetek sem.
2017. jan. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd el! Ez egy önző szar!
2017. jan. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Deflohelp ***** válasza:

Tovább tart, ha vastagabb falú óvszerben (pl. Extra Safe) csinálja.

Lassabban jut a csúcsra síkosítóval.

A második menet tovább tart.

Lelassul, ha közben sündisznóra, súrolókefére, trisóra gondol.

Létezik orgazmust késleltető kenőcs és spray is.

2017. febr. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáljatok ki valami rücskös péniszgyűrűt, őt lelassítja neked meg plusz inger lesz!
2017. febr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!