Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyszerűen nem bírom az anált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem bírom az anált most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem is értem,hogy lehet ezt élvezni. Nekem hol fáj,hol wc re kell mennem érzésem van. A parom nagyon odavan érte. Mit lehet ilyen helyzetben tenni? Akik élvezik hogy csinálják mert minden praktikàt elolvastam mégis ilyen?
2017. jan. 31. 16:35
1 2
 11/12 anonim válasza:

Mint minden ez is tanulható.Jó sikosítóval érdemes próbálkozni+neked is nagyon el kell lazítanod.

Érdemes teljes izgalomban próbálni,És szépen lassan az elején.

Érdemes ujjal is izgatni+csiklót izgatni nyalni egyben.


Próbáljátok ki hogy 1 ujj a popsiban,1 a punciban és nyalja a csiklód.Próbálj meg így elélvezni..nagyon jóó!


Aztán lehet úgy is gyakorolni, hogy hátulról a puncidban van,és jó sikosítós ujjal vagy(késöbb) vibrátorral a popsidat is izgatja.Óvatossan...aztán ha eléggé jól érzed magad, átcsusszanhat a popsidba.

Ilyenkor az én kedvesem egy vibrációs tojással pluszban izgatja a csiklóját..legalább 2-3 szor hosszabbat,és nagyobbat élvez,mintha csak a punciját dugtam volna meg.

Sok sikert kívánok!A fokozatosságon sok múlik....

2017. jan. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Tudjátok mit, szerintem ti akik folyton ilyesmiket kérdeztek itt, nem is vagytok nők, mert egy nő nem fog itt ilyesmikről kérdezgetni, szerintem te csak egy ferde hajlamú pasi vagy, mint az összes többi.
2017. febr. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!