Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti mit reagálnátok rá?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mit reagálnátok rá?

Figyelt kérdés

32-36os korosztály érdekel.

Tegyük fel van egy nő ,akit állandóan néztek,és a nő odamenne hozzátok,amikor dolgoztok,hogy szimpatikus vagy neki és szívesen megismerne titeket! Mit reagálnátok?


2017. jan. 29. 21:14
 1/8 RRR ***** válasza:
Kiugranék a bőrömből örömömben!
2017. jan. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mindenképp venném a lapot és élnék a lehetőséggel, elhívnám egy sétára stb.!
2017. jan. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Örülnék neki, és ha szimpatikus, akkor én is szívesen megismerkednék vele.
2017. jan. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lassmich Ruhe ***** válasza:

Hmmm.. kicsit kijjebb vagyok a korosztály intervallumból, de azért engedtessék meg nekem... (37 F) :-)


Először is ha valakit az én koromban meg akarok sunázni, akkor én nem csak nézem... öreg vagyok már bohócnak.. DE


...ha mégis így történne, akkor elhívnám vacsorázni, vagy mozizni, vagy bármi egyéb, és keményen ráhajtanák a történetre. -feltéve, ha tetszik a hölgy, ill. szimpatikus-

2017. jan. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megmutatnám a gyűrűs ujjam, és hozzátenném hogy kösz de boldog házasságban élek.
2017. jan. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5 természetesen nem nős férfiak véleménye érdekel!!
2017. jan. 29. 22:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Természetesen nagyon örülnék. Miért, mi más lehetne a reakció?
2017. jan. 30. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mikeXxX ***** válasza:
Amennyiben nincsen senkim és szimpatikus a nő is akkor természetesen ismerkednék vele !
2017. jan. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!