Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/Férfiak hogyan vagy mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak hogyan vagy mit reagálnátok ha a barátnőtök felvetné, hogy jó lenne egy vibrátor?

Figyelt kérdés
2016. aug. 5. 20:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
29%
A férfinak vagy a nőnek?
2016. aug. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Vennék neki egyet. :) Ha arra van szüksége, akkor miért ne adnám meg neki? :)
2016. aug. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

én lehet előbb felvetném neki. imádom a vibris pina elélveztetős videókat.

/25f


vennék kettőt is és adnám neki néha dugás előtt néha dugás után. az 1ik olyan lenne amit farokhoz odatartva nekem is jó lehetne néha :P

2016. aug. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
58%
Én pont rápróbálom beszélni egy vibrátorra, de nem akarja. Sajnos sokat kell távol lennem tőle a munkám miatt és jó lenne látni egy vibrátort a puncijában mikor kamozunk egymással esténként. De nem akarja.
2016. aug. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én az egyik exemet egyszer megleptem egyel. Meglepődött, de szerintem örült neki, mert többször is használtuk...:)
2016. aug. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Természetesen a lánynak, amit be lehetne vonni néha szex közbe, előtte, utána.
2016. aug. 5. 20:13
 7/19 Bummer ***** válasza:
100%
Ha már úgyis szexshopba vennénk az óvszert, akkor mondanám válasszon egyet. Repertoár bővítés. :)
2016. aug. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
0%
Te mit szolnál ha a barátod felvetné, hogy kellene neki egy guminő? Mert ha a párom akarna vibrátort tuti az lenne az első gomdolatom, hogy nem vagyok elég jó neki!!!
2016. aug. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Misike ez gyíkság. Ha pl munka miatt csak a sajáz élvezésedig birod és az asszonyod még nincs befejezve ak mit mondasz neki? várjon holnapig? vagy el se kezditek? a Vibri nagyon sokszor megmentheti a napot. persze nem 1 hét alatt hanem mondjuk 1év alatt. Meg nehezebben is csal meg stb. mind1 a te fajtád amúgyse érti a lényegét.
2016. aug. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

A vételen gondolkodok én is. Alkalomra vettétek vagy csak úgy? Milyet? Árban pl?

Ezzel én úgy vagyok hogy az egy eszköz, kielégülésre való, megoldja azt amikor a másik kiéhezett de nincs lehetőség a kielégítésére vagy valami újdonságra vágyunk, feldobjuk a dolgokat, pl látni is jó máshogy kielégülni a másikat szerintem, nem fog hozzájuk senki se érzelmileg kötődni, azt én adom meg és ő nekem :) Ha mégis kialakulna a játékkal ilyesmi hát az nagyon gáz kategória és akkor nincs mit egymás mellett keresni...

Viszont ha pl sokáig nem tudunk találkozni inkább egy játékszer mint egy másik...

2016. aug. 5. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!