Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Zavartak már meg titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavartak már meg titeket maszti közben?

Figyelt kérdés
Az ágyban szoktam csinálni,ha rám jön az érzés.Általában reggel vagy este,napközben nem érek rá.Már nyitott rám 1-2 személy,de utána alig bírtam elélvezni.Ez miért lehet? Lelankad és előröl kell kezdenem,de a végén már a karom is bedurran,olyan nehezen megyek el.18/F

2017. jan. 29. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Zavartak már meg
2017. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Rám bátyám nyitott be, mikor széttárt lábakkal feküdtem az ágyon. Borzasztóan ciki volt. Szegény nagyon rosszul érezte magát, nem beszéltünk róla soha, és én is nyitottam már rá közben, és öcsémet is rajtakaptam már. 22/l
2017. jan. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, párszor már zavartak meg. De szerencsére nem tűnt fel nekik hogy mit csinálok:D L
2017. jan. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
apu nyitott már rám akcio közbe
2017. jan. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyszer az 5 éves kisöcsém jött be a szobámba, majd leült és megkérdezte mit csinálok :D meztelenül feküdtem az ágyon, kezemmel a lábam közt..

Persze azonnal kizavartam, ő meg másnap már ezt mesélte az oviban :D 19/l

2017. jan. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
zavarásnak nem mondanám... Férjem előbb jött haza buliból mint bármelyikünk is gondolta volna. A gyerekeket letettem már aludni én meg a sötét hálóban játszottam a vibrimmel. Ő meg a sötétség miatt azt hitte mindenki alszik így csendben jött be, de a zümmögésre felfigyelt én meg nem is akartam abbahagyni... közösen fejeztük be:) N/42
2017. jan. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszer egy táborban egy 4 éves gyerek nyitott rám élvezés közben.Elég kellemetlen volt.
2017. máj. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
apu már nyitott rám fiu vagyok
2017. máj. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!