Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket izgat ha a csaj szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket izgat ha a csaj szex közben leköp és káromkodik?

Figyelt kérdés

Csajok! És titeket, ha ezt teszitek a partneretekkel?


Kort is és nemet is írjatok!



2017. jan. 27. 11:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
73%
Netán még a taknyát is kivágja? Igazán nőies élmény lehet...
2017. jan. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem, az érzéki szexet szeretjük mindketten.
2017. jan. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Felizgatna. Órákba telne, mire lenyugodnék. De a nőt azonnal hajítanám ki az ajtón, a ruháját meg az ablakon.

44 F

2017. jan. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A trágár beszéd izgató, a köpködés kevésbé. Bár az első alkalom, mikor együtt voltam egy káromkodós nővel akkor röhögésbe fulladt a szex de aztán totál izgató lett számomra. F/47
2017. jan. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem, ha a lány leköpköd, az arcomba, számba vagy bárhova... A legjobb, ha a lábai előtt térdelek és folyamatosan köpköd, közben, ha megengedi verem magamnak. Ha egyszerre több lány köpködne, az lenne a legjobb!
2017. jan. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok (15-ös). Ha esetleg valamelyik lány/lányok kibpróbálnák szívesen lennék az áldozatuk. Semmi extra, csak leköpköd párszor és kész....
2017. jan. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#15-16


Szerintem kamu amit írsz, de ha mégsem, sürgősen keress pszichológust vagy térj át a buddhista hitre... vagy mit tudom én. De csinálj magaddal valamit !! :-D xD

2017. jan. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Engem ez nagyon, főleg ha számba is köpne.


33/F

febr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!