Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok titeket idegesít ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok titeket idegesít ha a pasitok szex közben a popsitok is kényezteti?

Figyelt kérdés

Én imádom csinálni de sok barátnőm ódzkodott idáig ettől, nem feltétlen az análra gondolok sőt. Csak puszilgatni, masszírozni finoman a lyukat, nyalni.

Miért olyan zavaró ez?


2017. jan. 24. 10:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Csak a lyukat ne...
2017. jan. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten élvezem, még azt is ha az ujját használja (csak pár centire)

Többre még nem került sor, de tervezzük.

2017. jan. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hihetetlen nagyojat tudok élvezni, ha orális kényeztetéshez kapok hüvelybe és vagy análba is. Sokkal nagyobb élvezethez jutok így. A párom nem nagyon van oda az análért,kb. 4-5 alkalommal volt összesen, pedig én többször is kívánnám. Nem erőszak. Az ujját nem irígyli tőlem szerencsére.
2017. jan. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!