Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok titeket idegesít ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok titeket idegesít ha a pasitok szex közben a popsitok is kényezteti?

Figyelt kérdés

Én imádom csinálni de sok barátnőm ódzkodott idáig ettől, nem feltétlen az análra gondolok sőt. Csak puszilgatni, masszírozni finoman a lyukat, nyalni.

Miért olyan zavaró ez?


2017. jan. 24. 10:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk egyformák mi,nők sem.Engem pl.kifejezetten izgat a dolog.
2017. jan. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hmmm igen és melyik része konkrétan? :D
2017. jan. 24. 10:26
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A lyuk nyalogatás.. :D
2017. jan. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
Én is imádom kényeztetni a női nem titkos lyukát :) ,de fordítva nem,egyszer egy csaj gondolt egyet hogy prosztata masszázst adjon,olyat vonyítottam :D szóval lányok azt ne,de azt igen hogy mi nektek kényeztessük
2017. jan. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor a pasink kényezteti a popsinkat, vagy a popsink a pasinkat? :) Érdemes használni a ragokat!


Amúgy sok lány valóban azért nem szívesen megy bele ilyesmibe, mert rögtön az análra asszociálnak. Nekem pl. a sokadik partnerem volt az első, akinek igénye volt arra, hogy a fenekemnél is kényeztessen. Megkérdezte, hogy állok ehhez, én pedig mondtam, hogy soha nem volt még részem benne, nem tudom, élvezném-e, de próbáljuk ki. Azóta rendszeresen kényeztet ott is, simogat, nyalogat, néha még egy picit az ujját is bedugja, és jó érzés, jól esik. Ettől függetlenül az anál szexet nem akarnám kipróbálni, de nem is erőlteti.

22N

2017. jan. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
5-ös, mert még mindig korlátozott vagy.
2017. jan. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én imádom
2017. jan. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, nekem gusztustalan érzetet kelt.
2017. jan. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem. Viszont análisan nem csináljuk 23 L
2017. jan. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is szeretem érzékien nyalogatni, simizni, ujjazni a női popsilyukat, szaglászni is és persze eldurranni is benne.
2017. jan. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!