Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak nekem új ez a szexmentes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem új ez a szexmentes időszak?

Figyelt kérdés

A barátommal kb. 2 hete nem nagyon van köztünk intimitás. Bújás, ölelés, puszik, stb, igen, de komolyabb nem.

Ez engem nagyon bántott, mert úgy éreztem, a barátom már nem kíván. Megkérdeztem, van-e egyéb oka ennek azon túl, hogy eléggé összejöttek a dolgok az elmúlt időben.

Azt mondta, egyszerűen csak így jó most neki, így boldog,vannak ilyen időszakok...

Hát nekem ez eléggé furcsa. Még ha 20 éves házasok lennénk, de 3 hónapja vagyunk együtt, és 22 évesek vagyunk :((

Lehet oka a rengeteg dohányzás?

Vagy mit gondoltok, mégis velem lehet baja, csak nem mondja meg? :(



2017. jan. 23. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdeztem, van-e egyéb oka ennek azon túl, hogy eléggé összejöttek a dolgok az elmúlt időben.

Azt mondta, egyszerűen csak így jó most neki, így boldog,vannak ilyen időszakok...


itt az oka, megdicsérlek h megkérdezted tőle, ezzel megis válaszolta

2017. jan. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van valami a himbilimbivel.
2017. jan. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is arra gondolok, hogy ez a 10 éve napi 2 doboz cigi kezd megártani...
2017. jan. 23. 17:33
 4/8 A kérdező kommentje:
De egyébként az érdekel, hogy másnál is van ilyen?
2017. jan. 23. 17:35
 5/8 anonim ***** válasza:
nincs én 2 dobozos cigis voltam de úgy is hoztam a magyar átlagot::D::D:D:D:D sőőőt :D 2 éve hagytam abba most 42 vagyokem lehet gond szeritnem szerintem ennyi idő alatt megúnt megvoltál és jónapot
2017. jan. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Valahol a te igényszintedet is megmutatja, ha összeállsz egy bagós emberrel. Bocsánat. :)

Szerintem simán lehet érszűkülete, ami rendesen kihathat a merevedésre és már nem azért, de ha gyereket akarnátok egyszer, a bagózás nagyon öli a sperma minőségét.

2017. jan. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
na várjál, énis bagózok, igaz 4 napig elég egy doboz, de akk is.. mégis ahhoz a kis számú kihaló félben lévő fajhoz tartozom akikre jellemző az, amiért a nőknek sir a szája..biztosan véletlen az is h időponttáblázatot kell vezetnem h kivel mikor hol
2017. jan. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MZaX válasza:
22 évesen még nem okoz ilyen problémát a dohányzás. Majd 50 éves korára fog. Mai fejjel fura, ha egy férfi nem akar rendszeresen szexelni, de azért el tudom képzelni, hogy nincs semmi baj! Ja nem, mégsem! Nem emlékszem olyan esetre, hogy a lány akarta volna és nemet mondtam :)))
2017. jún. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!