Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan csökkenthetném le a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csökkenthetném le a félelmemet?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy dilemmában vagyok mikor szexről van szó... Félek a nemibetegségektől. Alapjában véve is egy hipohonder típusú ember vagyok, de mikor láttam képeket hogy milyen szemölcsök lehetnek az ember nyelvén/ száján... még ha a hímvesszőn lenne azt valahogy csak lekelezelik, de amit láttam az nagyon elvette a kedvem a szextől. Ha az orált mostmár egész hátralevő életemben sosem csinálnám akkor ugye sosem lesz olyan a szám? Nem dohányzok és nagyon, nagyon ritkán iszok alkoholt. Minden téren rendes életet élek.

24 F


Egy ideig nőre biztos nem fogok ránézni



2017. jan. 23. 16:37
 1/10 A kérdező kommentje:
Továbbá az is a kérdés, hogy ha ilyen óvatos lenne a fiú, akkor a lányok ágybabújnátok az illetővel?
2017. jan. 23. 16:38
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyna nőt kell választani, aki nem híve a promiszkuitásnak.
2017. jan. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha az orált mostmár egész hátralevő életemben sosem csinálnám akkor ugye sosem lesz olyan a szám? => Nem, mivel így nagyon nőd se lesz, nem kell ettől tartanod...
2017. jan. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 hannibalking ***** válasza:
Láttál már képeket más betegségben szenvedő emberekről illetve azok testrészeiről vagy szerveiről? De most komolyan. Az elvenné a kedved még a levegővételtől is ennyi erővel... Szexuálterapeuta vagy pszichológus lesz nálad erre a megoldás mert ez már nem félelem hanem komoly fóbia.
2017. jan. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Betegséget nem csak orál útján kaphatsz el. Elkaphatsz egy herpeszbetegséget akár egy csókkal is. Meg elég sok mindent egy általános szex alkalmával is. Bár ebben az esetben a gumi sokat véd.

Katazstrófa lehet mindig minden betegségtől és bacitól rettegni. Szexelj kapcsolatban, olyan nővel akiről tudod hogy igényes, ad magára az egészségére és nem beteg. Ne alkalmi kapcsolatokba bocsátkozz.

2017. jan. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, megtudnád mondani az miből ismerszik meg?

Azon kívül hogy elhívom magamhoz és egyből igent mond. Van ismerősöm akiről meg nem mondanám hogy sokan dugták meg. És olyan is aki szűz és nem értem miért? :O

Ezt így hogy lehet megmondani valakiről.


A másik meg hogy van amitől parázok pl a fogak elvesztése, belsőszervi bajok.

De ilyesmitől, hogy levágják a kezem v lábam nem, ami ilyen baleseti dolog attól nem. Nekem az a félelmem, hogy valami olyan baj, ami lassan belülről emészti fel az embert... Ne is beszéljünk ilyesmiről.

2017. jan. 23. 18:47
 7/10 anonim ***** válasza:

Mármint mi miből ismerszik meg? Hogy egészséges és ad magára, vagy hogy hány emberrel feküdt le? Az igényesség azért szerintem magától értetődő. Tiszta, rendezett, haj, ruhák, körmök stb. Nem a műkörmökre, hajfestésre és drága ruhákra gondolok itt elősorban!

Az meg hogy ki-kivel és hány alkalommal meg hány emberrel feküdt le vagy nem feküdt le persze más kérdés. Nyilván nem kell összebújni senkivel ismeretség nélkül. Nem kell összevissza fűvel fával… Speckó egy szűz lány is összeszedhet herpeszt vagy hüvelyfertőzést akár attól h leül egy közmosdó wc-re, vagy megcsókol valakit egy bulin. Nem kell ehhez végig mennie egy fél városon (bár tény, h igy nagyobb az esélyje akármire :D ) De megmondani biztosan előítéletek nélkül nehéz. Erre a megoldás ha megismered a partnered.

A betegségtől való félelmed és örökös stresszed fog betegségbe sodorni. A Stressz okozza a betegségek kb 60%át. Élj egészségesen, sportolj, vigyázz magadra de lazíts.

2017. jan. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Tudnál segíteni ebben nekem?

Mert nagyon parázok a betegségeken, szeretnék lazábban élni, de nem megy :/

Főleg hogy sok problémám van amik más szerint nem azok, de szerintem komoly bajok egy példa (-6.50 es erősségű szemüveg / kontaktlencse)

2017. jan. 23. 20:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Írtam privit.
2017. jan. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az orál tényleg nem kötelező, az óvszert pedig már szerencsére őseink feltalálták, szóval nem hinném hogy most ezért kéne visszafogni a nemi vágyadat.

Ha pedig netán komoly kapcsolatod lesz valakivel, meg kéne benne bíznod annyira hogy nem hordoz magában fetrőzéseket.

Képzeld el hogy mi nők még egy strandon is képesek vagyunk összeszedni egy komolyabb fertőzést. Mégsem élhetünk mindig félelemben.

2017. jan. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!