Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok akik korán kezdtétek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok akik korán kezdtétek a szexuális életeteket volt valami kihatással a későbbi szexuális életetekre vagy esetleg így spontán az egész életetekre?

Figyelt kérdés
Kort is:)

2017. jan. 16. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
16 voltam ket honap hijan. Szerintem akkor lehet hatassal a dolog a kesobbi eletere az embernek,ha negativ elmeny az elso. Ha pozitiv mint nalam akkor semmiben nem. befolyasolja. Nagy elso szerelem volt, tobb evig egyutt voltunk utana. 30n
2017. jan. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
15 éves voltam, nem volt semmi kihatàssal az életemre.
2017. jan. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy korán? Mihez képest? Igaziból annyiban, hogy végleg megbizonyosodtam róla, hogy mielőtt testileg lenne valami... fontos, hogy lelkiekben már meglegyen aminek megkell.
2017. jan. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18 éves voltam. Mivel rossz élmény volt így eléggé megpecsételte a szexualitásomat a továbbiakban. 23/ L
2017. jan. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

15 voltam, azóta is együtt vagyunk és minden jól működik.:) Nekem amúgy is nagyobb a szexuális igényem, de nem hiszem, hogy ez befolyásolta volna. Nem volt egy filmbe illő élmény, de semmiképp nem mondanám rossznak.

18/L

2017. jan. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

14 voltam és szerintem annak köszönhető, hogy imádom a szexet és nincsenek gátlásaim, mert az első együttlét nagyon jó volt a tapasztalt barátomnak köszönhetően.

25N

2017. jan. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi az a szexuális élet? Úgy értem mi számít annak, mert én pl még 14 sem voltam, mikor szexuális kapcsolatom lett egy felnőtt férfival. Nem d*gott meg, de azonkívül minden volt. Közben lett egy másik nője is, akkor fél évig nem taliztunk, de aztán visszajött hozzám. Nagyon szerelmes voltam, de ez csak egy titkos kapcsolat volt, és csak szex. Ezután kb egy évig voltunk még "együtt". Amikor vége lett (15 voltam), darabokra hullottam, vagy egy év kellett, mire kihevertem.

Majdnem 19 voltam mikor elvesztettem a szüzességem, korántsem első próbálkozásra, és az a férfi nem sokat jelentett.

Mai napig vannak szexuális, és párkapcsolati problémáim. Nem tudom ettől e, de akinek el mertem mondani, az mind azt mondta, hogy összefügg...

32N

2017. jan. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

*nem majdnem 19, hanem majdnem 20- ha ez számít

#7

2017. jan. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!