Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy jöjjek össze vele?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöjjek össze vele?

Figyelt kérdés

A sztori röviden annyi hogy jártam egy lánnyal elég sokat, majdnem 4 évet, már a házasságról is beszéltünk de - talán épp emiatt - beijedtem és az utolsó 1-1,5 évben jó párszor megcsaltam. legutoljára a legjobb barátnőjével, az derült ki és az vetett véget a kapcsolatunknak.


a kérdésem az lenne hogy tudnék összejönni vele? mármint a legjobb barátnőjével. amikor lefeküdtünk nagyon részeg volt ezt használtam ki de másnap megbánta (ő mondta el az exemnek) és hallani se akar rólam, de én rájöttem hogy őt szeretem.


fogalmam sincs hogy tudnám elérni hogy ne az egykori barátnője exeként tekintsen rám hanem férfiként. ti voltatok hasonló helyzetben? tippek, ötletek?


2017. jan. 16. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

"ne az egykori barátnője exeként tekintsen rám hanem férfiként"



Te még ezek után férfinek tartod magad?



Szánalmas, gerinctelen dolog amit csináltál!

2017. jan. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Úgy leköpném az ilyen férfiakat, mint te

22/L

2017. jan. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
??? nektek meg mi bajotok?
2017. jan. 16. 17:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Te vagy az elet csaszara, ne hallgass a karogo, frusztralt nostenyordogokre, akiknek az eletbol nem sok jutott, ezert azt nagyon is ovjak! Szerintem menj a vad lakasa ele egyik ejjel, verd az ajtajat jo hangosan, oszt kiabald be neki, ugy, hogy mindenki hallja: "A te anuszodbol volt a legjobb vodkat inni!". Szerintem ennek nem fog tudni ellenallni
2017. jan. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak gratulálni tudok -.-
2017. jan. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ez magyar ország, csak a gyűlölködés megy látom... mi van ti még sose csaltátok meg a párotokat??? idióták
2017. jan. 28. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!