Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan jöjjek össze a csajjal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek össze a csajjal?

Figyelt kérdés

szisztok szombaton barátommal voltam bulizni 1honapja vagyok együtt vele ... a buliba volt 3 csaj abbol 2 leszbikus . nagyon megkivántam öket,ahogy láttam öket smárolni / nem járnak/ az egyik csajba bele is szerettem ... nagyon részeg volt kiültem vele a teraszra beszélgetni csak ketten voltunk és fogdosott alám nyult stb . jó érzés volt ( barátom közbe valami csajt dugott meg a wcbe...)

reggel ráirtam a csajra és nem emlékezett rám de nagyon nem :( nem hitte el h miket csináltunk

elsö ilyen érzés hogy lányba bele szerettem

kérlek segitsetek hogy hogyan kéne csajoznom vagy hogy hogyan tudom meg epp hogy pl pont az a lány az után pont leszbikus?

tehetetlen vagyok az ilyenbe most

irjátok le hogy ti mit csinálnátok vagy hogyha volt már ilyen helyzet mit csináltatok ?

elöre köszönöm :*


2016. szept. 27. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:

először is dobd a barátod... mármint minek ha mást dug meg neked is más kell? :D

egyébként meg fogalmam sincs hogyan és nem lehet biztosra megmondani az utcán sem, hogy ki leszbikus

2016. szept. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is köszönjük a kamu kérdést! :)
2016. szept. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha egy nő sem tudja hogyan kell csajozni akk pasiként mit mondjunk?
2016. szept. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy kifordult a világ a sarkaiból...
2016. szept. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem vegyél egy kutyát!
2016. szept. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És téged nem zavar, hogy a pasid mást dug? Szerintem dobd és éld az életedet vagy alkalmi kapcsolatokkal (ha csak arra akarsz csajt), vagy szerezz egy értelmes srácot.
2016. szept. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ezek szerint te biszex vagy és a pasid meg dobd ha mást kúrogat
2016. szept. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!