Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális hogy ennyit maszturbá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ennyit maszturbálok? 20L

Figyelt kérdés
Néhány hónapja szakított velem a barátom, akit halálosan szerettem és még mindig csak ő jár az eszemben blablabla hosszú story, a lényeg az, hogy néhány napja elkezdtem naponta több alkalommal is maszturbálni, érzem hogy kívánom a szexet, de valahogy nem jön, hogy mással is szexeljek..
2017. jan. 16. 03:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Normális... Mindenkinek megesik aztán egy idő után alább hagy :)
2017. jan. 16. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hiányzik a szex, viszont ezen túl kell lépned. Gondolom okkal mentetek szét. Ezért felesleges a borús, depis pillanatokat megélni, inkább éld az életed és keress mást és nem kell maszturbálni.

Nem bunkóságból mondom, de nem tudhatom persze, de lehet ő régóta vígan éli az életét, te meg elpazarlod azzal, hogy rá gondolsz feleslegesen. Az a hajó már elúszott, nem jön vissza; nem fogsz többé vele szexelni.

A Boldog örömteli életet meg ne dobd el magadtól, csak azért mert egy ilyenért bánkódsz.


CARPE DIEM, azaz élj a mának!

2017. jan. 16. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem, van itt bőven vállalkozó szellemű fiatalember!
2017. jan. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, normális.
2017. jan. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

NEM!



Az lenne normális ha egy fiú elégítene ki, bizonnyára te is tisztában vagy azzal hogy egy férfi közelsége, az általa okozott öröm közel sem jár a saját kezeddel elért örömhöz.

2017. jan. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Amíg nem tudsz továbblépni az exed emlékétől, s.nem vagy bárkivel lefekvős, adig rosszul éreznéd magad, ha csak a teste vágya miatt szexelnél. Viszont az lvezetre szükségedvan, tehát marad a maszti. A mennyisége, meg több dologtól függ. Pl a hormonjaid aktivitásától...
2017. jan. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

# 5


Épp egy szakítást dolgoz fel.

2017. jan. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
3. Milyen vállalkozó szelleműről írsz? Fent írta a lány, hogy nem jön, hogy mással is szexeljen. Tudsz olvasni? A sablonválaszokat már jó lenne elkerülni, főleg, ha nem is passzol a kérdéshez.
2017. jan. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia:) Bocsi a priviért:)

Ilyenkor az a legjobb ha gyorsan találsz egy pasit! Írhatsz nekem is :P De komolyan Tényleg nem szabad be depizni :) Engem 2 éve csalt meg a barátnőm és azóta nem volt senkim:( Igaz több mint egy évig depiztem! Most meg már nagyon szeretnék egy barátnőt vagy szexpartnert találni:) Nekem nagyon hiányzik a szerelem! De nem tagadom hogy már a szex is nagyon hiányzik és nekem nem segít az ha magamnak csinálom:) Csak vigyázz a pasikkal mert ha elmondod hogy mennyire szexhiányod van! Akkor majd sorra jönnek a kis nyomi huszon éves fiúk akik mondanak majd minden szépet hogy az ágyba kössenek ki veled! Remélem nem haragszol hogy írtam :)

2017. jan. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9. Miért itt kérsz bocsánatot érte, ha privit írtál neki? A sok embert, aki olvassa a kérdést, nem érdekli. Ő meg észreveszi, ha írtál neki. Ja, és még bocsánatot is kérsz, amiért foglalkozol a kérdésével?
2017. jan. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!