Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy egészséges nőnek heti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy egészséges nőnek heti hány szex a minimum?

Figyelt kérdés
2017. jan. 15. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Minimum, átlagosan, napi egy.
2017. jan. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Ahànyszor csak megkìvànja a pàrjàt... Nincs kőbe vésve. Nàlam minimum heti 4,de hangulattól függően több/ kevesebb
2017. jan. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Ez egyénfüggő. Nem azon múlik, hogy egészséges szexualitással rendelkezik-e vagy sem.

Van olyan nő, akinek az igénye heti 1-2 alkalom, mert neki annyi az igénye, ettől még egészséges szexuális értelemben. Másnak meg a napi 1.

Én sokszor tudnám minden nap csinálni, de heti 3-4 a minimum lenne.

2017. jan. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
heti 7
2017. jan. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Nekem most heti 1-2.

Igény az úgy naponta, 2 naponta lenne, de 2 gyerek mellett (a kicsi 4 hónapos), ennyire van jelenleg lehetősèg.

2017. jan. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a szex igénye.. Nekem 4-5 alkalommal + hétvégén több alkalommal. de most várnunk kell még 4 hetet mert 2 hete szültem és a 6 hetes gyermekágyi vérzés alatt tilos a szex. 23 L
2017. jan. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nem egészség függvénye. Valakinek nagyobb az igénye, akár napi több is, valakinek havi egy elég. Szerintem nincs olyan, hogy normális vagy egészséges igény, mert mindenkinek más. Attól nincs semmi baj valakivel, mert kevesebbszer akarja. Nekem egyébként átlagosan heti 3 szexre van igényem.
2017. jan. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért 24%- a napi egy? Az heti 7.
2017. jan. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!