Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Minden lány ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Minden lány ilyen nyálasan csókolózik?

Figyelt kérdés

A barátnőm csókolózás közben teljesen kitátja a száját,a nagy nyálas nyelvét tövig a számba dugja és a torkom nyalja.A megszokottnál hosszabb a nyelve,így teljesen a torkomba tudja nyomni és közben nagyon benyálasodik.Azt mondja így szereti,de van mikor már nekem kellemetlen.

Lányok,szeretik így mások is?



2017. jan. 14. 12:51
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2017. jan. 16. 07:45
 12/12 anonim ***** válasza:

Próbáltam már én csajokat tanítgatni, mikor ki volt velem, igazából az első lány csinálta baszott jól, kb 40 percig toltuk, igaz közbe azért vettünk levegőt is, már nevére se emlékszem egyébként, de nagyon jól csinálta.

közepesen nyitotta ki a száját, nyelvét kényelmesen tolta át, nyál meg ami épp jött, igazából nem figyeltem.

Sok csaj alig nyitja ki a száját, meg nyelvét is alig akarja átdugni.

2017. aug. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!