Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljunk? Már kétszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk? Már kétszer próbáltuk.

Figyelt kérdés
A barátnőmmel együtt vagyunk már több mint fél éve. Mindketten szüzek vagyunk még. Az a problema hogy mostmár ő is benne lenne ,de nem sikerult 2 probalkozas utan sem. Felizgatom rendesen, megvan az előjáték mégis annyira szűk hogy nem megy be. Mit csinálunk rosszul ? Pedig nem vagyunk már kis kölykök sem. 18ak vagyunk mindketten.

2017. jan. 14. 07:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Úgy a legkönnyebb, ha a hátára fekszik, felhuzza a lábát és enyhe terpeszbe rakja.

De ha meg sem sikerül próbált kitágítani az ujjaddal.

2017. jan. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Ez mese! Ha egy nő benedvesedik akkor be lehet dugni hacsak nem egy bálna fax.l rendelkezel! De gondolom ember vagy igy megy az csak troll vagy:-)
2017. jan. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Vaginizmus...bár csak a mesében lenne ilyesmi,és nem a valóságban...
2017. jan. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Rá van valószínűleg görcsölve, fél attól, hogy fájni fog, ettől bestresszel és tudat alatt van nála mindez, amiatt nem jön össze.

Sajnos ezzel nem tudsz mit csinálni. Egyszerűen még mindig nincs rá igazán felkészülve. Mert oké, persze, első alkalommal nyilván nem lesz olyan, mint aki már évek óta csinálja, lehet, nem is lesz neki kellemes, de ha kellő előjátékkal, előkészülettel túljut rajta, akkor utána már élvezni fogja.

Én amit javaslok, hogy tényleg kellően legyen meg az előjáték, aztán pedig tedd be neki, persze óvatosan, kicsit állj meg, had' szokja, aztán megint beljebb, míg végül teljesen beteszed neki. Először csak finomabb mozgásokat végezz, aztán már mikor teljesen megszokott, akkor utána már nem lesz gond.

2017. jan. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
Pedig kölykök vagytok kor szerint, de az ábra meg ráerősít.
2017. jan. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hosszabb, kiadósabb előjáték kell. Kicsit nagy a lány félelme. Pettingeljetek sokat és használd "harcosan" az ujjadat, de csak amíg pozitív visszajelzéseket kapsz.
2017. jan. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
A 2 próbálkozás előtt meddig jutottatok el?
2017. jan. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A lány engedje el magát,nem azért de a tényleg szűk másik lyukba is betudom tenni, nem teljesen, kicsit "szenvedéssel" de összejön..
2017. jan. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nincs még lelkileg felkészülve az aktusra. Még várni kell, de közben

1. legyetek minél többet meztelenek egymás előtt. Aludjatok meztelenül.

2. hagyd hogy ismerkedjen a kukiddal, verje ki, cumizza.

3. próbáld minél többször a pettingelést, simogasd a csiklóját, élvezzen el általad. sokszor.

Ezt gyakoroljátok sokat,és ha már nincsnek komplexusai be tudsz hatolni, és hatalmasat élvezve teletöltheted végre. :-)

2017. jan. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

2-es.

Ez mese! Ha egy nő benedvesedik akkor be lehet dugni. Neked biztosan nem faj. A lányra mindig jobban oda kell figyelni.

Nem tudom hogy hány partnered volt de .... az első pár alkalomra oda kell figyelni, úgy lattom hogy te ezt elmulasztottad.

Szerintem is jobb ujjal tanítani vagy lassan behatolni, kevésbé faj.

De kinek melyik póz jön be elsőre, úgy értem olyan sok lány van hason, háton, kézzel, kinek mi a jobb, szó én a helyedben próbálkoznek máshogy is, pl hason fekve úgy is láttam már.

2017. jan. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!