Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet ebből fétékenység? Ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből fétékenység? Ez ugye még nem megcsalás?

Figyelt kérdés

Ugye nem számít megcsalásnak ha a páromon kívül más pasikkal is beszélek (CSAK beszélek) szexuális dolgokról vagy ha képet kérnek tőlem mondjuk facebookon és én küldök is nekik.

(Nem meztelen vagy erotikus képeket olyanokat senkinek sem küldtem teljesen hétköznapi képekről van itt szó)

Szóval ezek csak ártatlan beszélgetések és képküldések nem szexchat vagy erotikus képcsere.

Attól még lehet ebből féltékenység? 21/l



2017. jan. 13. 17:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
96%

Valahol már ez is megcsalás, hiszen gondolatban mással vagy. És mi lesz ha találkoztok? Akkor majd a sok szexuális jellegű chat után csak az időjárásról fogtok cseverészni? Hát nem hiszem...

Meg valld be hogy téged is izgat az ilyen jellegű beszélgetés. Vagyis megcsalás, még ha nem is fizikai értelemben

2017. jan. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem megcsalás. De az én páromnak se tetszene a dolog
2017. jan. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem semmi alap a féltékenységre.
2017. jan. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
91%

Megcsalásnak nem mondanám, de féltékenységre adhat okot, pláne ha a párod háta mögött csinálod.

Az egyik volt barátnőmmel ismerkedtem igy meg akkor poénként fogtam fel az ilyen chates incselkedést, de mikor először találkoztunk élőben hamar témához értünk. Szóval az ilyennel ovatosan.

Az viszont egészen más ha párod is tud erről és hajlik rá illetve bizonyos baráti társaságok között szóba kerülhet a téma.

2017. jan. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha a barátaid,régebbről ismered őket,nem gáz.. de a helyedben azért mindegyikkel tudatnám enyhén,hogy azért van valakim. Nehogy félreértések legyenek,és a barátod féltékeny legyen. Önmagában még nem rossz dolog a beszélgetés. Egy embernek több ismerősre van szüksége. Csak mondjuk a képeket a helyedben hanyagolnám. Basszus ott az instagramm,facebook,
2017. márc. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, kérdező, hogy azok a fiúk, akikkel chatelsz, mire gondolnak? És hogy mi a céljuk? Ha tudod, szemét dolog, amit csinálsz, mind a pasid, mind a többi fiú irányában.
2017. márc. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Vékony az a jég. Nem megcsalás de tovább léphetsz és bármi megtörténhet.
2017. jún. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!