Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet ebből fétékenység? Ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből fétékenység? Ez ugye még nem megcsalás?

Figyelt kérdés

Ugye nem számít megcsalásnak ha a páromon kívül más pasikkal is beszélek (CSAK beszélek) szexuális dolgokról vagy ha képet kérnek tőlem mondjuk facebookon és én küldök is nekik.

(Nem meztelen vagy erotikus képeket olyanokat senkinek sem küldtem teljesen hétköznapi képekről van itt szó)

Szóval ezek csak ártatlan beszélgetések és képküldések nem szexchat vagy erotikus képcsere.

Attól még lehet ebből féltékenység? 21/l



2017. jan. 13. 17:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Igen, lehet. Fordítva te örülnél neki?
2017. jan. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
En nem lennek feltekeny, hanem egyszeruen megmondanam, hogyha mas farkarol akarsz csevegni a hetkoznapi kepeid gyurujeben, akkor en tovabb ebben nem gatollak, de nem is hagyom hogy ezzel megalazz.
2017. jan. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Ige, ez is egy lehetőség :D
2017. jan. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Fordìtott esetben biztos nem tűrném hogy a pasim ilyet csinàljon.
2017. jan. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%

A klasszikus értelmeben vett megcsalást nem meríti ki. Viszont NEM FÉR BELE egy normális párkapcsolatba hogy más pasikkal flörtölj. Ettől töltődik a kis ego puttony? Miért van erre szükséged?

Egyébként olyan nincs hog "ártatlan beszélgetés".

Vajon hányadik mondat után kerül szóba a szex?

Ahogy mondták már, én sem engedném hogy ezzel megalázz.

2017. jan. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy a farkukról szoktam "csevegni" velük? Mert hogy én nem az biztos...
2017. jan. 13. 17:50
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem megcsalás, de attól még ha párod rájön jogosan lesz féltékeny
2017. jan. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Na pont ezért nem akarok én sem a hűség szobra lenni, mert a fiatal generáció többsége ilyen. (Fiúkra, lányokra egyaránt értem, de még magamra is...) 27/F
2017. jan. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
98%

"más pasikkal is beszélek (CSAK beszélek) szexuális dolgokról"


Vagyis DE, más pasikkal beszélsz a farkukról (is) ez hozzá tartozik...ha szexuális dolgokról beszélünk, hiszen az ellenkező nemek ha már a szexről beszélnek biztos szóba került, hogy kinek milyen az intim területe, mekkora a farka, neked borotvált "ott". Stb ezt nem kell tagadni...remélem, hogy csak "véletlen"nyomkodot el a betüket és "véletlenül" nézed hülyének a kommentelőket. És igaza van annak aki azt írja, hogy ez egy egészséges párkapcsolba NEM FÉR BELE!!!


19L

2017. jan. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
97%

9# mindent elmondtál! :)


Még annyival egészíteném ki, hogy nem megcsalás ez, de a barátodnak eshet ez olyan szarul, érezheti magát annyira megalázva, hogy kivág mint a macskát szarni.


24F

2017. jan. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!