Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatban élők! Nálatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban élők! Nálatok mi fér bele egy ilyen kapcsolatba és mi az, ami tabu? Amikor nem vagytok együtt, akkor is keresitek egymást?

Figyelt kérdés
2017. jan. 13. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
voltam már többfélében is, valamelyik bejött, valamelyik nem. én azt szeretem, ha azért valamennyit beszélünk azon kívül is, hogy szia, ma gyere át 9-re. nem kell feltétélen minden nap meg túl sokat, csak néha-néha azért nem árt. és ha már szexkapcsolat, akkor másokkal ne feküdjön le. de valaki nem így gondolta, nekem ez nem fér bele.
2017. jan. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Keressük egymást. Ha van lehetoseg találkozunk,dumálunk.. Hülyültünk meg társai. Most is tegnapelőtt elmentünk egyutt Nyiradonyba meg este haza.figyeltem a telefont.,merre kell menni szoval tartottam ne aludjon el hazafelé meg hasonlok. Pestről mentünk szoval nem 5p volt az út..tabu? Arrol mé nem beszéltünk de ami normalis kapcsolatban elfér köztünk is belefér.(hianyzik de nem volt lehetoseg h megszeretgessem)
2017. jan. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!