Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert mondjak hogy finom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mondjak hogy finom?

Figyelt kérdés

Az ondomra es az elovaladekomra is azt mondtak eddig hogy finom, hogx lehet finom?


Azt hallom hogy masoknak keseru az elovaladek es sos az ondojuk, de eddig olyag kaptam hogy "nem tudom mihez hasonlitani, de kellemes".


Nem iszok alkoholt, nem cigizek(se dohany se nikotin), nem kavezok (se semmi olyat nem iszok amibe lenne koffein).

Lehet hogy emiatt ilyen "finom"?


Ananaszt nem eszek, nem izlik,fahejat se nagyon szoktam enni.

Mi az amitol meg esetleg finomabba teszi az izet az ondonak?


Esetleg egy adottsag nalam? Vagy valami nem egeszseges velem? Lehet orvoshoz kene forduljak mert nem egeszseges az ondom?

Meg amugy az elobaladek nalam nagyon nagy mennyisegben jon, ez is szamit valamit?


19/f



2017. jan. 13. 02:34
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Mert te vagy a Dragonborn.
2017. jan. 13. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az ondó tartalmaz cukrot szóval lehet édeskés ize is nem az ondódal vagy az egészségeddel van a baj hanem a tudásoddal a témában nincs bajod szerintem maximum az gond hogy túlparázod a dolgokat amire ilyen fiatalon ilyen életvitellel nem sok okod lenne de gyorsabb dokihoz menni mint megváltozni szóval ;)
2017. jan. 13. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Majd az lesz.

Egy vizsgalat amugy sem art.

Esetleg kerdezzek ra mitol van a sok elovaladek vagy azt hagyjam? :D

2017. jan. 13. 03:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Cukorbetegség miatt is lehet édes. De nem akarlak megijjeszteni. Vizsgálat nem árt
2017. okt. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
enyém is finom nagy dolog
2017. okt. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!