Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero lányok! Néha beindultok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero lányok! Néha beindultok egy nagyon csinos lány testét nézve?

Figyelt kérdés
Itt gondolok arra, hogy továbbmenni (simogatni,lefeküdni vele) már nincs se ingerencia se kedv, csak beindultok a "formára".
2017. jan. 12. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem hetero te okos!
2017. jan. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én biszex vagyok de pusztán egy" csinos testtől",még én sem izgulok fel,akkor a heterók hogy izgulnának fel??
2017. jan. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

(Hetero vagyok)Nem azt mondom,hogy beindulok,de azért jól esik nézni :D Bár inkább arra gondolok ilyenkor,hogy én is olyan popsit/orrot/mellet stb akarok,vagy ilyesmi,de semmi egyéb.

20L

2017. jan. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Nem, csak megcsodálom és ennyi.
2017. jan. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudok nőre beindulni.
2017. jan. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pusendools válasza:
Nem
2017. jan. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!