Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert van az ha latok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az ha latok egy csinos lanyt mindenaron szolgalni akarom csak en erzek igy?

Figyelt kérdés
barmit megteszek a csinos lanyoknak kis csicska vagyok azert elek csak hogy lanyokat szolgaljak es barmit megtegyek nekik

2016. nov. 22. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%
mert egy csicska vagy a Férfi nem szégyene :D
2016. nov. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%

Jézusom.

Hàt nekem ilyen férfi biztos nem kellene.

2016. nov. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

A nők a szadista agresszivitás bunkóval szeretik,nem tudtad?

Az ilyen pasikat búzaként kezelik,pedig azért mert valaki Sub az nem Búza,férfiként se néznek rájuk.

Amúgy nem tehetsz róla, egyszerűen ha meglátsz egy szép lányt lesokkolodsz, nem tudsz megszólalni se...

Sok ilyen pasi van még,nyugi!

Dominából annál kevesebb,pláne itt!

2016. nov. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Ha nagyon akarod, engem szolgálhatsz: kitakarítod a lakást és/vagy megfőzöl, megcsinálod helyettem a beadandó dolgozataimat, néha ki is elégíthetsz orálisan, de ennél többet szexuálisan nem nyújtok soha. Van párom,.megbeszélem vele :D 25N
2016. nov. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Bármilyen kérdésre, amelyeket felteszünk magunknak az életben, az összes választ megtaláljuk, ha mélyen magunkba nézünk.
2016. nov. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha van még itt ilyen csicska engem szolgálhatna...
2016. nov. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A csinos lányok sok férfival bánnak így, még nem találkoznak az igazi FÉRFI-val. ;)
2016. nov. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem csak te vagy így. Sajnos elég szerencsétlen dolog, mert emiatt lány beléd nem fog szeretni. Próbálni kell olyan lányt találni, aki nem csak a csinosságával ragad meg, hanem a vidámságával, kedvességével, vagy bármi olyannal ami neked bejön, de a testi szépséghez nincs köze. Így van esély igazi kapcsolat kialakítására, így szerelmes lehetsz nem csak a testébe.
2017. jan. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szubmisszív hajlam, bdsm felé mutatott erős érdeklődés. Ebben semmi rossz nincs. Olyan lányt kell találnod akit szintén vonz a bdsm, csak a domináns oldal. De ne ezzel kezdd az ismerkedést, finoman térj rá a témára.
2017. jan. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert ugy érzed hogy hatalmuk van feletted és mivel nem kaphatod meg csak ugy ezért azt az a praktikát választod hogy behódolsz nekik
2017. jún. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!