Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet rendesen előkészíte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet rendesen előkészíteni magam anális szexre?

Figyelt kérdés
Barátom mindig felhozza,mikor rajta vagyok akkor is picit benyúl,jó érzés,de nem akarom,hogy baj legyen...értitek...párszor csináltuk,előtte "kimostam"magamat,de úgy is féltem,hogy esetleg lesz valami...
2017. jan. 10. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha tényleg ennyire parázol, akkor vegyél drogériában keserű sót. Rajta van, hogy mennyi vízzel kell felhigítani, hasműtétek előtt is ezt adják a betegeknek, hogy a bélcsatornájuk teljesen kitisztuljon. Max 1 óra alatt kivisz belőled mindent. Utána pedig használj beöntést, az aktus előtt pedig ne nagyon egyél. Előtte nap is max könnyen lebontható ételeket, pl tésztákat és társait kerüld, mert azok lassan bomlanak.
2017. jan. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne! Bocs ha amúgy off voltam.../f
2017. jan. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

De ne csináljátok túl gyakran, mert nem tesz jót a záróizmoknak, plusz a folyamatos kényszer ürítés emésztési problémákat okozhat.


Most durva leszek de fosatni az anorexiások és a bulémiások szokták magukat, szóval ne gyakran tedd, mert könnyen át lehet esni a ló túloldalára.

2017. jan. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2017. jan. 10. 01:17
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem csináljuk gyakran,nagyon maximum havonta egyszer,akkor is csak addig,hogy oda tudjon élvezni,ha már punciba nem lehet
2017. jan. 10. 01:18
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
3-as akkor hülyeséget írtál....
2017. jan. 10. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

Miért is? Csak másik oldali példának hoztam fel, hogy még kik használnak ilyen módszert, nem olyan okból írtam, hogy a kérdező is emiatt anorexiás vagy bulémiás lesz.


A megegyező pont az az, hogy anális szexnél való gyakori előkészítés járhat olyan hatásokkal, mint ami mondjuk a fennt említett két pszichés betegségnél, hiszen emésztési zavarokat és kóros súlyvesztést okozhat. Nyílván ez csak olyan esetben, ha mindennap vagy kétnaponta megtörténik ez a szertartás.


Tanuld meg értelmezni a szöveget, mielőtt hozzászólsz valamihez, hidd el az élet további részében is hasznodra fog válni.

2017. jan. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!