Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 12 cm hosszú,3.5 cm vastag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 cm hosszú,3.5 cm vastag pénisszel lehetek jó az ágyban?

Figyelt kérdés
2017. jan. 8. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. :) nekem is ekkora 12-13 cm hosszú és 4,5 cm vastag és nem panaszkodnak.
2017. jan. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Enyém egy kicsit hosszabb, 15cm de a barátnőm volt hogy azért szólt hogy ne tegyem olyan mélyre.Jó lesz az.
2017. jan. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 14/4,5 es mikor olvastam eloszor itt gykn dolgokat elegge megijedtem, hogy akkor mi lesz velem de vegul elfogadtam, atlagos nah es?? Akinek nem felel meg az akkor menjen tovabb amugy a huvely meretek is kulonboznek es elvileg 8cmessel mar kilehet noket elegiteni szoval lesz akinek megfelel, de el kell hogy keseritselek, olyan is lesz akinek kicsi, de nem kell hogy ez iranyitson, ebbol nem szabad versenyt csinalni.
2017. jan. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért azt senki se felejtse már el, hogy 3,5 cm és 4,5 cm között igen is van különbség, nem is kevés.

Biztosan van, akinek jó lesz, meg olyan is, akinek nem, azt kell megtalálni, akinek elég leszel ennyivel.

2017. jan. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem, felejtsd el hogy ilyen pénisz mérettel valaha is jó leszel az ágyban.

(Szűzen fogsz meghalni...)

2017. jan. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jó lakat es zarszerelo lehetsz max
2017. jan. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!