Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmnek eltört a lába,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek eltört a lába, combjáig be lett gipszelve. Tudunk így szexelni valahogy?

Figyelt kérdés
Mások mit csinálnak ilyenkor? Várnak 6 hétig? Én kibírnám valahogy de ő vágyik rá nagyon. Azt már próbáltuk hogy én vagyok felül de sehogyse tudunk úgy helyezkedni h ne fájjon neki vagy legalább tudja élvezni.
2017. jan. 3. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Forditsd oldalra. Gipszelt lab legyen alul. A masikat meg huzza fel a hasahoz vagy emeld fel.

Eleg jo kis poz! Hozza is lehet ferni rendesen.

27/F

2017. jan. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csiklósimis élvezet nem elég?
2017. jan. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
támaszkodjon állva valami asztalra vagy ilyesmire és hátulról rakd meg. kis fantázia plíz..
2017. jan. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3. állva? nem szabad ráállnia. nem is tudna szerintem.


1. köszi a választ ezt asszem kipróbáljuk.


2. nem neki nem elég úgy... csak ha van közben / előtte rendes szex is.. ugyanez a helyzet a nyalással, bár azzal még próbálkozok :) de macerás így az is :/ emiatt nem élvezi annyira...

2017. jan. 3. 18:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kivételesen ha nem a farkaddal dugnád meg, hanem egy vibrit vetnétek be? És mellette meg kényeztetés ahogy hozzáférsz.
2017. jan. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt ugye tudjátok, hogy ha szül majd például, utána sem lehet csinálni egyáltalán hat hétig? Szóval jobb, ha már most hozzászokik, hogyan kell kibírni. ;)


Persze kézzel, szájjal izgathatod, ha kívánja. Illetve cserébe ő is elégítsen ki szájjal téged! ;)

2017. jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
9%

mivel ezt nekem kell eldöntenem, ezért az a helyezte hogy határozottan NEM!


sajnálom.

2017. jan. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudnád ilyenkor békén hagyni? Hihetetlen hogy nektek pasiknak a legfontosabb a dugás...
2017. jan. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8-as: látom olvasni nem sikerült megtanulni:

"Én kibírnám valahogy de ő vágyik rá nagyon."

Ezen mit nem lehet érteni? Persze kérdés nélkül lököd a femináci dumát. Gondolom a prűd fejeddel elképzelhetetlen, hogy egy nő is akarja a szexet!

2017. jan. 8. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!